Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokat kapartam az arcom enyhe...

Sokat kapartam az arcom enyhe foltok maradtak Mivel lehetne segíteni rajta? Bioptron lámpa? Esetleg valami lézeres kezelés? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a gyümölcssavas hámlasztás egész szépen regenerálja a bőrt, illetve a bioptron lámpáról is jókat hallottam. Még nem próbáltam egyiket sem, de tervezem, hogy elmegyek gyümölcssavas hámlasztásra, mert nekem is nagyon egyenletlen a bőröm. Kozmetikus mindenképp tud tanácsot adni, hogy mi a jó a te bőrödre, kérdezd meg őt is, szerintem rövid távon sokat tud segíteni, akár a lámpa, akár a hámlasztás. Sok sikert!
2009. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike! milyen az a gyümölcssavas hámlasztás és mennyibe kerül?
2009. jún. 26. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a mikrodermabráziót ajánlanám.Ezzel a géppel az elhalt bőrréteget leszedik,ezáltal több oxigént kap a bőr ésgyorsabban regenerálódik.Lehet még esetleg bioptron lámpa,IPL,vagy gyümölcssavas hámlasztás(erről annyit kell tudni,hogy általában csak télen végzik,nehogy bepigmentálódjon a bőr)

Remélem segítettem :)

2009. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Az árakból én is rengeteget láttam már. Sok szépségszalon árlistáját végigböngésztem és a gyümölcssavas hámlasztásról 2500-45000ig olvastam árakat. Elég durva különbség, nem tudom miért ilyen olcsó egyik helyen és miért ilyen drága máshol, de gyanítom azért, mert a 2500ft az egy alkalom, míg a 45000ft az egész kezelésre vonatkozik, ugyanis sajnos nem elegendő egyetlen kezelés. Amúgy a hámlasztásról tényleg azt írják, hogy októbertől márciusig csinálják. Remélem segítettem valamennyit, sok sikert!
2009. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!