Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mióta növesztitek a hajatokat,...

Mióta növesztitek a hajatokat, mivel, most meddig ér, hogy hordjátok?

Figyelt kérdés

Pici koromban fenekemig érő volt a hajam aztán a hülye középiskolás években levágattam tüsire.

Kb két éve növesztgetem. Most nagyon aktívan, elkezdtem ricizni, mert arról mindenki csodaszerként beszél.

most a lapockám közepéig ér, de köldökömig szeretném megnöveszteni.

elég jó barna, hullámos dús hajam van, sztem jól néz majd ki. Csak az még legalább 2 év :( Ricivel lehet kevesebb :)

Nagyon dús és írtó meleg ilyenkor, mindig összegumizom a fejem tetejére :S PErsze nem tesz jót neki, de nem bírom ha melegíti a nyakamat :S


2012. máj. 10. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Én olyan tavaly nyár óta növesztem, akkor kb. váll alá ért kicsivel, most majdnem mellig ér... sajnos nem nő túl gyorsan, de már ricinusolajat használok, és egy kicsit gyorsabban nő, legalábbis úgy látom.. persze közben időnként volt vágva a végéből a töredezett részek, szóval lehet már meglenne az a hossz amit szeretnék.

Általában leengedve hordom, kivasalva, de szoktam lazán összefogni is, de akkor mindig kiesik a hajgumiból mert siklik a hajam nagyon :D

2012. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb fél éve növesztem mert mindig rövidebbre vágattam azt kb a nyakamig ért már csak,ezelőtt a hátam közepéig ezelőtt pedig a fenekemig.Énis ricizem,és már eléggé kezd nőni meg kb 2hete vettem ilyen Pantene tápláló sprayt:) Vasalom,általába igy hordom,vagy összegumizom:)14/L
2012. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mióta ricizitek, és azt hogyan? Mert én heti 2-3 szor, attól függ hogy van időm, mert elég körülményes valljuk be.

Ricit kezemre öntöm, fejbőrömbe masszírozom, a hajvégeket is bekenem. Átlátszós frissentartós fóliával betekerem, töri, aztán 4óra után kimosom. Almaecetes vízzel öblítem:)

2012. máj. 10. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont nemrég fejeztem be a növesztést. :)

Gyakorlatilag 5 éves korom óta nőtt folyamatosan, néha volt vágva a vége. Úgy 3 éve kezdtem aktívan növeszteni és ápolni mindenfélével, akkor fenékig ért. Most a combom közepéig ér, vizesen a térdem fölött körülbelül 5 centivel van a vége. Nekem is nagyon dús a hajam, 12 centi a copfom kerülete, úgyhogy jó sok hajam van. Az enyém is hullámos, mosás után göndör.

Legtöbbször kontyban hordom, így nagyon kényelmes és védi a hajam a kiszáradástól, károsodástól. 1 pálcikaszerű kontytűvel tűzöm fel, hogy ne roncsolódjon.

Valahogy így: [link]

Már nem növesztem tovább, havonta 1-2 centit levágok belőle, mert már elég hosszú. Majd jövőre lehet levágatom.

2012. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Úúúúúristen a combodig??? Nem meleg??? És nem nehéz? Én arra emlékszem, hogy mikor picilány voltam, és hajat mostunk, akkor kádunk volt, belefektetett anya, hogy bevizezze, és mikor felültem, hogy megmossa, alig bírtam felemelni a fejem.

Vagy ha strandra mentünk , egy idő után már nyűgös voltam, mert elfáradt a nyakam.


amúgy a mosás után göndör, írtó göndör, mint a birka szőre:D de utána kilógja magát :(


Vasalni nem, hajszárító nem, hajgöndörítő minek:D

csak a bubi, én is hasonlómód, csak nagyon puha hajgumival. :)


Gratulálok a hajadhoz, amúgy ez te vagy? Nem teszel fel kiengedett képet, mikor göndör?

2012. máj. 10. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Tavaly október-december közte óta XD Bocsi, nem tudom teljesen jól betájolni, mikor is vágattam le, de valamikor akkortájt. Azóta mondjuk már majdhogynem a hátam közepéig ér. Mondjuk nekem eléggé gyorsan szokott nőni a hajam. mellesleg nyílegyenes és vékonyszálú. És sajna nagyon makacs, ezért amikor be akarom göndöríteni, akkor meggyűlik vele a bajom rendesen.
2013. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy amikor olyan október-december közötti időszakban levágattam, akkor kb pont hogy a vállamig ért a hajam (ez lemaradt, bocsi)
2013. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Claww válasza:

Nos nekem igazából kiskorom óta nem volt levágva a hajam, mindig csak a végéből volt vágva a szálkásodás miatt..

19 éves vagyok és most a hajam a térdem alá ér kb 10 cmrel.

Az enyém is nagyon dús. Általában be van fonva és úgy a fenekem alá ér.

Nem igazán szeretem kiengedve mert nagyon meleg és egy párszor már odacsuktam az ajtóhoz xd..

Ha gondolod mutatok képet is :)

2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen megnézném, ha mutatsz képet Claww. :)

(3. válaszoló voltam)

2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már másfél éve növesztem. Miután levágattam, akkor a hajam még a vállamig sem ért le. Most már majdnem a hátam közepéig ér. Az enyém vékony szálú, szóval nem túl dús, és (lehet ez az oka) nekem nagyon ritkán van melegem tőle, max akkor amikor ilyen 40 fokos rekkenő hőség van. Akkor vagy felkötöm kontyba, vagy két copfot készítek. Nem azt a kis óvódás jellegű copfot, hanem lentebb kötöm meg a hajamat és hagyok 1-2 tincset, amit lazábban fogok össze, így melege sincsen a nyakamnak és viszonylag jól is áll nekem. Suliba mindig begöndörítem, vagy hajcsavarókkal becsavarom este, vagy aznap reggel hajvasalóval. De inkább hajcsavarót szoktam használni, hogy ne ártsak annyit a hajamnak a vasalóval. Semmi kenceficét nem használok rá, nő magától, azt annyi :D Nekem állítólag gyorsan nő, de fogalmam sincsen miért.
2013. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!