Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Mousse Color és...

Palette Mousse Color és Deluxe hajfestékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdekelne a Mousse Colorból a nugát és a mahagóni szín eredménye,és a deluxe-ból az aranyfényű karamell! Ezek közül filózom azon,hogy valamelyiket ki kellene próbálnom,de nem tudok dönteni,nem akarok túl sötét hajat.Írjátok meg,hogy ha van tapasztalat!
2012. máj. 10. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
deluxe szerintem,azt régen próbáltam nem rossz bár garnier nekem ezerszer jobb volt :) Mousse colort soha nem próbálnám állítólag foltos lesz a haj tőle,0 fedés nem kéne:)
2012. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindkettőt próbáltam már amúgy,de csak szőke árnyalatokban,most az eredeti hajszínem visszafestésén ügyködök,és a festék dobozán lévő színek(nugát,mahagóni,aranyfényű karamell)felelnének meg erre a célra,kb.ezek hasonlítanak az igazi hajszínemre,és az érdekelne,hogy mennyire lesz jó az eredmény?Szőkében jók voltak,de a barnáknál kicsit neccesebb a dolog,némelyik festék túl sötét,vagy természetellenes színt produkál.A Garniert nem igazán tartom jónak,hamar kopik,ezért inkább a Palettével kísérletezek!
2012. máj. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!