Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha gyantáznám a fenekem?...

Gáz ha gyantáznám a fenekem? Bővebben alul!

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, és nemtudom miért, de nagyon szőrő a fenekem. Semmi másom nem, még a karom sem(csak picike szőkék). A fenekemen viszont sötétbarnák, és hosszabbak:( Gáz ha legyantáznám őket, mert mondjuk ha strandon vagyok, és kicsit belljebbcsúszik a bikini....az elég gáz lenne.
2009. jún. 25. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Már a nyílásnál szőrös vagy maga a fenék?:O mer a nyílás az.. hát elég kellemetlen ha gyantázod..
2009. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválni szoktam ott, de ez egyébként trmészetes. Ha strandra mész, egyértelmű, hogy ajánlatos leszőrteleníteni nehogy kilátszódjon. Annyit azért hozzátennék, hogy azért nem kell minden egyes szőke pihét kiszedni, mert akkor csak megerősödnek és a végén már mindent szőrtelenítesz. Még annyit, hogy nekem van barátom, és nem mindig vagyok teljesen csupasz ott lenn. De ez természetes, és soha nem jegyezte még meg, hogy undorító lennék, vagy hasonló. egyszerűen az ember nem tud minden nap tökéletes lenni, ennyi.
2009. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem kívül a fenekem, hanem a popólyukamnál, és még egy ici picit kijjeb. szóval ha állok, akkor épphogy látszik. Nekem is van párom, azt mondta h nem zavarja, sőt szereti.

de ez engem zavar. Olyan undorítónak érzem magam:( mert sok lánynak nincs ilyen gonjda....:S

2009. jún. 25. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen a gyantazas jo megoldas. Nem tul kellemes, de ki lehet birni. Es viszonylag hosszu a hatas, mert a fenekeden lassabban no a szor, mint pl a honaljadon vagy a labszaradon :] legalabbis altalaan ezt hallom. Kicsit kellemetlen mikor kino de az sem veszes.


Nem tudom az emberek miert terjesztik ezt, hogy megerosodik a szorod, ha szortelenitesz... badarsag.

Klinikailag bizonyitott teny, hogy csak a hormonalis valtozastol erosodik meg valakinek a szore. Attol ha gyantazod vagy borotvalod nem fog. Nem egy borgyogyasz allitja ezt.

Borotvalasnal azert erzed, hogy erosodik, mert mikor kino nem egy kis vekony puha resz bujik ki eloszor, hanem a vastagabb resze, amit elvagtal.


No para gyantaztasd nyugodtan. Csaj egy olyan kozmetikust kell keresned aki nem jon zavarban az ilyenektol!


Ha utana kellemetlen akkor en valami semleges kremet amire nem vagy erzekeny akar a testapolodat vagy koromvirag kenocsot vagy akarmit.. tedd be a hutobe (pl elozo este, hogy athuljon) hihetetlenul jo erzes a frissen gyantazott boron a husito kenocs :D

2009. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
nekemisvan ilyen gondom...de nekem nem erős........de nemtudom mivel szedjemle:( borotválomdeaz nemjó csak erősit ötlet??
2009. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Ne érezd magad hüllyén.

Amúgy meg annyi nőt láttál metelenül, hogy ki tudod jelenteni, h az anus szőrösödés eltér a normálistól, így ciki?

Ná bumm nekem is van ott szőr, leborotválom, ahogy a többit, de nem dicsekszem vele. ;)

Ne feledd amiről nem tudnak mások, az nem is böki a csőrüket.

2009. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!