Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A termálvíz kifakítja a...

A termálvíz kifakítja a festett hajat? Valaki mondta, hogy kifakult a haja tőle. Szóval ha elmegyek egy termálfürdőbe, lehetséges, hogy a fekete hajam kicsit világosabb lesz? Mert szőkét akarok, de ugye az nem igazán lehet. Vagy ha lehet, mivel?

Figyelt kérdés
Ha pl kiszőkitetem, és utána befestetem a palette color xxl-el, ami azt írja, hogy 6 árnyalatot is világosít? Vagy kihullana tőle az a kevés hajam is? Nagyon szeretnék szöke lenni, de nem hónapok múlva, hanem azonnal.
2009. jún. 25. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam a termálfürdőben nőket fejjel lefelé a vízben... :))) Vagy hogy a széléről lógatnák a fejüket a vízbe...


Nem hiszem, hogy kifakítaná a hajat. Talán egy nagyon picit de nem hiszem.


Sajnos ez nem így megy, max ha parókát veszel akkor leszel most azonnal szőke.

Mindenképp menj el egy jó fodrászhoz már lehet kapni valami hajradírt is az elég kíméletes és akkor nem kell szőkíteni stb. Nem ég le a hajad. Akkor nemsokára szőke lehetsz. De utána nagyon sok hajpakolás kell majd, hogy ne törjön szét a hajad. revalidot, forcapilt vagy hasonlót se árt, ha szedsz 3 hónapig, akkor a hajad se fog úgy hullani. De akkor maradj a szőkénél már, nem lehet mindig ilyen drasztikus változtatásokat csinálni.

2009. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig kifakítja .

Én nem rég voltam termálfürdőbe és a festett fekete hajamat kifakította olyan módón hogy mikor ötödjére mostam meg a hajam még akkor is termál illata volt és ahogyan mosta ki a víz a szagot úgy kopott le vele együtt a festék

2009. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!