Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 hónap sotret szedés után?

4 hónap sotret szedés után?

Figyelt kérdés
Már több mint 4 hónapja szedem a sotretet, igaz kicsi adagban (20mg/nap) de az arcom még mindig nem tisztult le. Az orvos azt mondta, hogy a 4. hónapra már szép eredmény szokott lenni. Mikor visszamentem már 5. hónap lett belőle. Mikor lesz már végre rendes arcom? :/
2012. máj. 12. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátom is szedett,nem tudom hogy melyik fajtát,és hogy meddig...1dobozzal szedett végig azt hiszem,neki rendbe tette az arcát,szép lett!
2012. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én már az 5. dobozzal szedem...
2012. máj. 12. 18:06
 3/4 anonim válasza:

Én több, mint egy évig szedtem. Az elején (több hónap) nagyon sok pattanás kijött, elkezdett arcom mélyről tisztulni. Ezt úgy értem, hogy volt pár dudor a bőröm alatt, ami sosem jött ki. Na azok szépen kitisztultak.

A kezelés vége felé tudtam azt mondani, hogy na ez az amire vártam. Amúgy biztosan egyén függő, de több év pihenő után újra pattanásos lettem, bár nem túlzott mértékben. Ha tehetném újra szedném.

2012. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ilyen dudorok vannak most. Még egy pár az arcomon, meg a nyakamon.. hát remélem nekem is kitisztul. Köszi a válaszokat
2012. máj. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!