Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok. Olyan géneket...

Lány vagyok. Olyan géneket örököltem, ami nem valami fenomenális. Nagyon szőrösödik a hasam és nem tudok vele mit kezdeni, borotváljam le vagy mit tegyek? Másoknál is van így?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne borotváld, az csak erősíti. Ha télleg erős a szőrzeted, akkor a szőkítés sem lesz jó. Próbáld meg a gyantát, vagy pedig a szőrtelenítő krémet. Mondanám a végleges szőrtelenítést is, de az én kozmetikusom azt mondta, hogy olyan nincs is. Szóval hogy örökre ki lehet irtani aszőrt.
2008. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem!és olyan ami huzamosabb ideig irtja a szőrt?!

nagyon köszönöm a válaszod!

2008. ápr. 22. 17:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is gyantázom a pocim. :)

Szerintem ez a legjobb! Nem fáj, és elég tartós is. 1 hónap után elég újra gyantázni. Nem is drága. Én 50 db-os lehúzócsíkot veszek vmi 500-600 ft-ért, a gyantapatron is vhogy ennyi, és pár hónapra elég. 6000-ért meg megveheted a gyantamelegítő készüléket, azt meg csak 1x kell kifizetni. Már ha nem akarod mikróba melegíteni, vagy gáztűzhelyen. Szőrtelenítő krémet azért ne használj, mert nem tőből szedi ki a szőrszálakat, így ugyanolyan lenne mintha borotválnád... Amúgy semmi szégyen nincs benne, én a combomat is szedem, meg egy kicsit a mellemnél is. Ez azzal magyarázható, hogy több bennünk a férfihormon. Ha nem szőrtelenítenénk, nah, az lenne szégyen... :)

2008. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sszia, szerintem az epilátor jó megoldás lenne, bár nem biztos, hogy ezzel majd más is egyetért :)

Viszont ha leepilálod, akkor legalább jó esélyed van rá, hogy egy idő után teljesen megpuhulnak a szőrszálak, és ritkul is... A gyanta nem jó, mert majd be***** , úgy fájna. A borotva pedig egyértelműen nem megoldás. Ha nem olyan sok, ki is szőkítheted!

Egyébként szerintem nem olyan ciki, nagyon sok embernek van ilyen problémája. Mindenki tudja, hogy "a gének miatt van", és nem azért mert nem ad magára az illető... A szőkítés sztem jó megoldás, ha nem olyan dús.

2008. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hason tényleg nem fáj a gyanta. Az epilátor jobban fájna. Ha hosszú szőrszálaid vannak, felesleges szőkítened, simán látszana, hogy szőrős vagy, csak épp nem fekete...
2008. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de olyan gyanta is jó amit pl a rossmanba lehet kapni?ami ilyen dobozba ?
2008. ápr. 22. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, az is jó.
2008. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a hideggyanta nem vált be, meg pár ismerősömnek sem, úgyhogy szerintem olyat ne vegyél.
2008. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de akkor mijet vagyek?és hol?
2008. ápr. 22. 20:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én addig használtam gyantát,míg epilátort nem próbáltam.A gyantával maradt egy csomó szőr,azt csipesszel huzigáltam,ragadt minden...Epilátorral nekem kevésbé fájdalmas,tiszta és gyors.De ha kipróbálod mindkettőt,akkor el tudod majd dönteni,melyik módszer jobb számodra.Borotvával semmiképp ne csináld,és szerintem krémmel sem érdemes.


Legyél szép és vidám!:)

2008. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!