Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoli segít ilyen helyzetben?

A szoli segít ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Rövid ujjú pólóban flangáltam egy kánikulai napon,még a múlt héten:)és sikerült lebarnulnom az alkaromon,de fehér maradtam a felkaromon. Van valakinek ötlete, hogy lehetne "egységesíteni"? Hogy mindenhol egységesen barna legyek.

köszi!


2009. jún. 25. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen van. Legközelebb ujjatlanba járkálj. Ami meg az alatt nem barnul le azt úgyse veszi észre. Vagy csak azért ülsz ott a szoliba hogy az egész testedet csak te bámuld hogy milyen barna?
2009. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Javít a helyzeten. De az is segít, ha kifekszel napozni. Előző válaszadó: strandról nem hallottál még? Ott bizony nem csak ő bámulja;)
2009. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagy tragédia, kicsit fehérebb. De jó lenne ha nekem is csak ilyen problémáim lennének hogy fehérebb a bőröm. Ja, és örüljön inkább neki a kedves válaszoló hogy fehér, és nem feka..
2009. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 21:53-as válaszát köszönöm!!!

Negatív jellegű válaszokat viszont nem kérek!

2009. jún. 25. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg kend le ott önbarnítóval, pár nap alatt egységes lesz.


Menj ki a napra újból vagy szoliba. De ahol már barna vagy ott nagyon vastagon kend be magas faktorszámú naptejjel így talán ott nem lesz még barnább, hanem nemsokára ugyanolyan lesz az egész.


Nekem is vannak nagy problémáim, de ez is gondot tud okozni mert nem mindig egyforma ujjhosszúságú pólót vesz fel az ember... aki járt már városban tudja, hogy eléggé megbámulják az embert mindenért.

2009. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!