Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szívatás nélkül lehet világosa...

Szívatás nélkül lehet világosabbá tenni a hajamat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sötét szőke hajamat pár éve kezdtem melíroztatni, majd ezután befestettem csokibarnára (palette color gloss).

Most viszont mivel már nincs sok időm szoliba járni és arcom túl világos, szeretném kicsit világosabbra varázsolni.

Kim Kardasian karamell színű hajára kattantam rá:( [link] )

Sajnos az én hajam nem ilyen dús de a színe nagyon tetszik

Válaszaitok előre is köszönöm

21/L



2012. máj. 13. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a hajszín. Úgy tudom a hajfestékek tudnak világosítani a hajon, de csak 1, max 2 árnyalatot. A kiszemelt árnyalatnál mindig egy árnyalattal világosabbat kell venni, mert általában sötétebb lesz, mint ami a dobozon van.
2012. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: festett barna hajat szerintem nem hiszem, hogy befogja, természeteset még tudna világosítani.

21/L

2012. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Festett hajat festékkel nem lehet világosítani.
2012. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a hajradírról tud valaki véleményt esetleg tapasztalatot?
2012. máj. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!