Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak még egy átlag ember...

Vannak még egy átlag ember számára is megfizethető, természetes anyagokból készült, hatásos termékek? ( többi lent, nagyon érdekel)

Figyelt kérdés
Körbe néztem a Krémmánia oldalon, megdöbbenve láttam, hogy szinte nincs olyan termék amibe ne lenne kőolajszármazék, vagy egyéb káros anyag. Ezek után ti milyen tusfürdőket, samponokat stb használtok melyekben nincsenek káros anyagok?

2012. máj. 13. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ú hogy engem mennyire nem izgat,hogy milyen kőolaj van a tusfürdőmben :D
2012. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Majd fog, ha rákos leszel tőle ;)
2012. máj. 13. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele. A dezodorba hány féle anyag van? Abban a paprikában amit eszel honnan tudod mivel fújják,hány fertőzött bogár mászott rajta? Vagy egy mosóporban mi lehet szerinted? Körül vagyunk véve szennyező és káros anyagokkal.
2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez oké, én is egyezem vele. De a tusfürdőtől kiütéses leszek, a hajam viszket a sampontól, az arcomat pedig irritálják ezek a készitmények. Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e olyanok amik tényleg természetes anyagokból készültek ?!
2012. máj. 13. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrét dolgot sajnos nem tudok, de találkoztam már sokszor a neten olyan fórumokkal, ahol házi készítésű szappanok, samponok volt a téma, és egyéb ilyesmi. Keress rá szerintem a gugliban, találsz egy csomó mindent.
2012. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házi készítéssel lehet 100%-ban károsanyag mentes termékeket csinálni, de ezeknek az a hátrányuk, hogy egy-két hónap után használhatatlanok. Ha cég csinálja, és el akarja adni, akkor a rövid felhasználhatósági idő jelent áttételesen plusz költséget, ezért olyan rohadt drága. Valamit valamiért.


Egyébként meg a csúcsminőségű termékekben rendre nagyon alacson az ilyen anyagok koncentrációja. Összehasonlítasz két arckrémet. Rajta van a dobozon mindkettőnél, hogy tartalmaz pl. methylparabént, de abból még nem látod, hogy az egyikben 10-szer annyi van, mint a másikban. Az kettő közötti különbség jóval nagyobb, mint a "van vagy nincs", és az áruk is megfizethető.

2012. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!