Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton megyek először...

Szombaton megyek először szolizni, hogy zajlik ez? Jó szolárium 8. ,9. kerületben?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér vagyok és nem szeretnék nagyon barna lenni!Ilyesmi színt szeretnék : [link] Hogy zajlik a szolizás?Kell valamit vinni?Hetente 10 perc elég ehhez a színhez?
2012. máj. 13. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csokicsöves gépbe mész, akkor heti 1 alkalom is elég, hogy szép színed legyen. Ha fehér bőrű vagy, akkor én az EU szabvanyos csokicsövet ajánlom neked! Szolizás előtti krémet is ajánlatos használnod, mert attól szebben, gyorsabban és egyenletesebben barnulsz!
2012. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) krémet a szoláriumban lehet kapni?
2012. máj. 14. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is csokicsöves szolit keress, és abból is az EU szabványosat, ha nagyon világos a bőröd. Krémet a szoliban tudsz venni. Én a helyedben mélybarnítós krémet kérnék a világos bőröd miatt, de a recepciós biztos szívesen ad felvilágosítást mind a gép, mind a a krémmel kapcsolatban.:)

2012. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm :) Már ki is néztem egy csokicsöves szolit a közelben :)
2012. máj. 14. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha most mész először, én Eu szabványos gépet ajánlanám, mert abba nem fogsz megégni. Krémeket a legtöbb szoliban tudsz vásárolni, ahova én járok ott bőrtípusomnak megfelelően mindig ajánlanak valamit a csajok :)

2012. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!