Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajanlanatok jo szaraz sampont?

Ajanlanatok jo szaraz sampont?

Figyelt kérdés
Nekem Syoss van, de vagy en vagyok bena, de nekem ez semmit se hasznal...:/ Nem varom, hogy frissen mosott haj erzetet adjon, de valamit javithatna...de kb ugyan olyan... Pedig ugy hasznalom, ahogy irja...messzirol fujom..atdorzsolom..kifesulom, majd atmegyek hajszaritoval rajta..:// sima puder jobban bevalt, de amiota nem szoke vagyok, nehez, mert igen nehezen tudom eldolgozni, hogy ne latszodjon. Tipp??
2012. máj. 14. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
WU2, ha még gyártják.
2012. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Syoss-t én is használtam, semmit nem ér.


A Swiss-o-par szárazsamponja elég jó, én ezt használom (Rossmann-ban és Dm-ben is kapható, 900 Ft körül van az ára). A Balea-s szárazsamponról is elég jó véleményeket hallottam, de még nem próbáltam (Dm-ben lehet kapni).

2012. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor a Syossal te is igy jartal??

Meg fogom nezni, amiket irtal.:)

2012. máj. 14. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sötét hajam van. Nekem ez vált be: [link]
2012. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


Ezen az oldalon a különböző szárazsamponokról találsz véleményt:

[link]

2012. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!