Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leégtem a fejemen, de valami...

Leégtem a fejemen, de valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Borotvált fejű vagyok és leégtem elég rendesen... és megdagadt a fejem:S eléggé... Ez normális? Mintha tele lenne vérrel:S

2012. máj. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Megdagadt?! Huh, hát szerintem irány a doki, mert ez nem hangzik túl jól. Remélem, hogy semmi komoly!
2012. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is mentem suliba:S elég hülyén néz ki... És én is remélem, hogy nem valami komoly... Remélem valami olyasmi diagnózis lesz, hogy a sok vérnek le kell hűtenie a fejem...:D
2012. máj. 14. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Kenj rá tejfölt!! Aztán ha nem lesz jobb akkor irány a doki!
2012. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NE kenj rá semmit, főleg tejfölt. Régi népi hülyeség, de az égett bőrnek nem ideális semmiképp.

Nem normális, ha láthatóan megdagadt, sürgősen menj vele orvoshoz, majd megmondja, mit érdemes rákenni, és mit tegyél a továbbiakban vele. És ha kopasz vagy, nyáron mindig legyen nálad sapi, és napos időben tedd is a fejedre. :D

2012. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!