Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen hajszín? Most...

Ez milyen hajszín? Most sötétbarna a hajam (feketéből kikopott ilyenre, a lenövésnél eredeti) és vannak benne piros csíkok. El lehetne érni ezt a színt?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 14. 14:37
 1/4 anonim válasza:
En is pontosan ebbe a cipoba tapostam.megfestettem feketre kikopott sotetbarnara, s szerettem volna egy ilyen voros szint festeni de vagy nem fogta meg vagy a kinoves sokkal vilagosabb lett. vigyazni kell mert a fekete festek makacs (hiaba, hogy kikopott). velemenyem szerint az elso festest bizd egy fodraszra s majd utana te is tudod festeni.
2012. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általában magamnak szoktam. de lehet elmegyek fodrászhoz.
2012. máj. 15. 12:34
 3/4 anonim válasza:
en is magamnak festem, de azert ajanlom a fodrit mert amugy is rakoltesz annyit sot meg tobbet s ugy se ered el azt a hajszint. en is annyit festettem egymasutan hogy valami szine legyen a hajamnak s nem csakhogy tobbet koltottem a festekekre de meg a hajamat is tonkre tettem az egymasutani festessel.tapasztalatbol ajanlom ha mindenkepp ilyen szinu ajat szeretnel menj el elore fodraszhoz:)
2012. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kikopik a fekete hajfesték és veszel ilyen világosabb és sötétebb barna hajfestéket akkor ilyesmit fogsz elérni!!De fodrász kitudja keverni ha ügyes vagy te is meg tudod csinálni.
2013. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!