Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szétcseszte a kozmetikus a...

Szétcseszte a kozmetikus a bőröm, így nem mehetek utcára, mit csináljak? Help

Figyelt kérdés
Délután 4 körül voltam kozmetikusnál,és az egész arcom piros folttos. Kinyomkodta a miteszereket,és ott van a nyomkodás nyoma. Az egész fejem foltos,nagyon csúnya. Már megmostam többször,bekentem tonikkal,de ugyanolyan. Holnap iskola,én így nem megyek emberek közé,de anyum úgyse egyezne bele. Mit csináljak? :S Alapozóm nincs,csak púder,az nem fed annyira jól. :S
2012. máj. 14. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tesco hipermarket nincs a közeledben? ott be tudsz szerezni gyorsan alapozót! De hátha holnapra szebb lesz:)
2012. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan 3-4 km-re van,de most már semmi kedvem lemenni,pláne ilyen fejjel. Szüleim dolgoznak :/
2012. máj. 14. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem cseszte szét. Nyomkodás után ilyen a bőr, főleg, ha sokat kellett kinyomkodni. Pár nap után szebb lesz. Ha alapozót raksz rá, akkor meg klasszul el tudod cseszni, mert még be is fog gyulladni.
2012. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem cseszte szét,és tudom hogy ilyen a bőr nyomkodás után,köszönöm a hasznos választ. Pár nap után biztos,hogy szebb lesz,de holnap lenne randim,és ilyen fejjel nem hiszem, hogy lesz belőle valami.
2012. máj. 14. 20:02
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Kozmetikus tanuló vagyok, e hónapban végzek! :) Én még nem tapasztaltam ilyet a gyakorlati helyemen, ezért ezekre az okokra gondolok: kezelés után nem tett fel a kozmetikusod összehúzó pakolást, avagy rázókeveréket (szuszpenziót), tűt is használt a mitesszerek eltávolításakor? Mióta van a szakmában a kozmetikusod? Hallottál már róla hasonló avagy más negatív véleményeket? Még mindig csúnya az arcod? Ha van otthon esetleg olyan hidratáló krémed ami alapoz is, tehát színezett hidratáló kend fel, vizes kézzel masszírozd be, főleg holnap randi előtt! Minden jót! :)

2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Na végre,egy értelmes válasz,nagyon szépen köszönöm. Még mindig nagyon csúnya. Kigőzölte,utána kinyomkodta,majd kent rá valami uborkás krémet,és lefertőtlenítette. Most mentem hozzá először,nem hallottam róla semmit. Színezett hidratáló van itthon,az talán jó lesz :)
2012. máj. 14. 20:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Rázókeverékem van, Vermix. Az jó lenne rá?
2012. máj. 14. 20:25
 8/12 anonim válasza:
Szerintem holnap reggelre sokkal jobb lesz, mindenféle kenegetés meg utókínzás nélkül is. Ha mégse, akkor tényleg marad a színezett hidratáló. Én még tudom ajánlani a hintőport is, bár azt csak akkor ha fehér a bőröd.
2012. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha már otthon vagy csinálj vmi hasznosat

pl SZILVÁSBUKTÁT mert azt szeretem :D

2012. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ne menj ki az utcára:D
2012. máj. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!