Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kinyomott pattanás helye...

A kinyomott pattanás helye már begyógyult de piros folt van a bőrön. El fog ez múlni? Már vagy egy hónapja ott van. Hogy lehetne elmulasztani?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 12:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és semmi olyan választ nem kérek, hogy menj el kozmetikushoz legközelebb és ne otthon csináld. Az nem segítség.
2009. jún. 26. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem még nem fordult elő, anno mikor pattanásom volt.Ha lehet próbáld megállni, hogy ne nyomkod ki.

Nem írom azt, hogy menj el kozmetiushoz :) viszont ha már nyomkodod a pattanásaidat, bár nem tudom használsz-e, szal használj előtte és utána tonikot, fertőtlenítsd le és ha már kinyomtat, akkor kend be kamilla, körömvirág vagy aloe vera vagy propolisz krémmel.

Amúgy milyen termékekt hasznász az arcodra? nem tudom mennyire vvagy pattanásos. Én ajánlom neked az Ilcsi termékeket, kiválóak neke ez tette rendbe az arcomat és azóta se vagyok pattanásos.

Ajánlom neked az ichtiolos pakolást, éás a csipkebogyó-kukoricás arcradírt no meg a csipkebogyó tonikot. Ezek mind kifejetten pattanásos problémás bőrre vannak.

Az ichtilos pakolás azért jó, mert nem csak fertőtlenít, összehúzza a pórusokat, hanem csökkenti a gyulladást, halványít mármint a bőrhibákat vagy épp a pattanás kinyomása utánni foltot,gyórsítja a gyógyulást. ami neked is van.

www.ilcsi.com

Próbáld ki ezt a pakolást, egészen biztos vagyok benne, hogy szépen rendbejönne az arcod.

De nagyon jó még a forever aloe vera propoliszkenőcs, ami tudjuk, hogy a propoliszt a méhek termnelik. Ez is nagyon jó gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású.

Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak :

amire a kérdező kíváncsi h mikorra múlik el a piros folt.ezt nevezik tinédzser kori hegnek ami min fél évig nem múlik el.Eltüntetni csak az idő műlásával lehet vagy esetleg ha napozol

2009. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostmár tudom, d azért érdekes nekem nem volt tinédszerkori hegem, de azért és is nyomkodta, anno a patikat :S

1 válaszoló voltam

2009. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!