Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni a befele...

Mit lehet kezdeni a befele novo szemoldok szalakkal? Ugy nez ki mint egy fekete miteszer. Van valami krem vagy praktika hogy ujra normalisan nojjon?

Figyelt kérdés

Nem ertem hogy miert... kb. 6 - 8 honapja kezdodott ez, hogy elkezdtek befele noni a szalak. Igy egy szemoldok kiszedes 1 oras nalam... igen... nevetseges. Igy hogy befele no olyan mintha miteszer lenne... elkezdem kinyomkodni mivel olyan kicsi hogy nem lehet csipesszel sem megfogni erre masnap ott van a nyoma hogy nyomkodtam mivel ugye ott eleg vekony a bor. Szoval tok jo. Ismeros ez a szitu valakinek? Van ra valami megoldas? Mitol kezdhetett befele noni? Hormonok? 21 vagyok... Probaljam ki ott a szortelenito kremet?

Elore is koszonom a valaszokat.


2008. ápr. 22. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami dereng, hogy a szőrtelenítő krémek ezt megakadályozzák. De reklámban hallottam, úgyhogy lehet, hogy nem igaz. Amúgy én ki szoktam nyomni, mint egy mitteszert, és nem marad nyoma.
2008. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy tiszta (injekciós) tűvel óvatosan ki tudod szabadítani, aztán ki lehet nyoni. A szemldködet akarod szőrtelenítő krémmel szedni? Ezt nem értettem...

Ha csipesszel szeded, akkor próbáld óvatosan, mert lehet attól nő be, hogy beleszakad a vége. Szerintem szemöldökszedésre a gyanta a legjobb módszer!

2008. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!