Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te hogyan oldod meg a hátszőrö...

Te hogyan oldod meg a hátszőröd leborotválását?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs hátszőröm, de ha lenne, akkor inkább gyantáztatnám, mert az 3-4 hétig is sima marad, míg a borotválás után már másnap szúr, ciki ha simogatják.

Egyébként erre meg kell kérni valakit.

2012. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megkérek valakit a családból.Direkt erre a célra kaptam egy testszőrnyírót,mindig van aki megcsinálja.Tudom ciki,de ez van.
2012. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szoktam a férjemnek borotválni:)sztem senni ciki nincs benne.
2012. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A borotválóknak: atom erősre nő a szőr,nem?

A hátszőrnyíró milyen mechanikán alapul? Mint a hajvágó? Akkor az is hasonló lehet,mint a borotválás,erősödik,sűrűsödik :(

Én krémeztetem,de igazából ez se jobb. Gyanta meg horror,de azt mondják csak az első pár alkalom. Na én párszor letoltam gyantával,majd besz*rtam :),nincs épp kis hátam így nagy a felület.

2013. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem gyanta a megoldás, mert elég 4-5 hetente lekapatni. Igaz, hogy nem éppen kellemes, viszont nem mindegy, hogy mennyire vagy kipihent, milyen a lelki állapotod, és hogy ki gyantáz! Nagyon nem mindegy! Évekig egy kozmetikushoz jártam, nem volt kellemes, sokszor igen csak megszenvedtem, úgy hozta a sors, hogy fel kellett függeszteni a munkáját, és ajánlotta, hogy addig menjek el ahhoz a kozmetikushoz, ahol ő volt gyakorlaton... Hát ég és föld! Fájdalom töredékét éreztem gyantázás közben, és abszolút nem pattogott ki utána.
2014. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!