Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit szoktatok...

Lányok ti mit szoktatok csinálni borotválkozás után?

Figyelt kérdés

Ha odalent teljesen csupaszra leborotválom, már másnap kipattogok, és viszketek. Kenem neogranormonnal, de az csak ideig-óráig jó. Csak akkor veszek olyankor tangát, ha nagyon muszáj, mert borzasztóan rossz, ha dörzsölődik.

Ti ezt hogyan vészelitek át?

22/L


2012. máj. 17. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
hát a boroválkozás ezt fogja okozni, használj gyantát és megszűnik ez aproblémád. nem hiszem hogy egy ilyan apró kis fájdalmat nem lehet elviselni. ráadásul ha borotválod magad odalent előbb utább kiírthatatlan dzsungel fog keletkezni a lábad közé ahova csak machete-vel lehet majd utat vágni.
2012. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Szia!


Nem tudom miért szeretsz borotválkozni ott lent ,de ha a barátod kényszerít ne engedd neki. Javaslom ,hogy valami kisollóval ess neki vagy vegyél valami olcsó hajnyíró gépet és nullással vágd le. Az eredmény kicsit szúrós lesz ,de legalább nem pattog ki meg nem viszket.

Hogyha nem is örökké csinálod így legalább próbáld ki.Legyél nagyon óvatos:)

2012. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok gyantáztatni. Voltam már és ahogy letépte a papírt folyt a vér -a kozmetikus azt mondta ilyet még nem látott- és sírtam annyira fájt, pedig magas a fájdalomküszöböm. A kezemet, lábamat epillálom. Ott is próbáltam, de azt mondta a bőrdoki, hogy nem kéne.
2012. máj. 17. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is epiláltam egy ideig odalent, fájt, de ki lehet bírni, aztán átváltottam gyantára, az elején nekem is vérzet, utána lévő alkalmakkor megszokta a bőröm, szóval ki lehet bírni. Amúgy, ha annyira "csorgott" a véred, akkor ott a kozmetikusod cse.ett el valamit, keress másikat, vagy csináld meg otthon.
2012. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most félig leepillálom, de a belső puhább részeken már nem bírom mert nagyon fáj, onnan borotvával szedem. A borotvált részt erős dörzs szivaccsal meg szoktam dörzsölni mert így nem nőnek be a szőrszálak, aztán szőrtelenítés utáni krémmel bekenem és minden este ezt csinálom.

De szerintem is próbálkozz meg még egyszer a gyantával én is arra szeretnék lassan áttérni.


21L

2012. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hintőborral szoktam besúrolni:) Van amikor szárazon borotválom a lábam ill. odalent is és olyankor nekem is kipattog. Dehát én mindig behintőporozom és egyenletesen elkenem, aztán kicsi(tényleg kicsi) testápolóval kenem át, hogy ne legyen száraz(hintőpor után kb fél órával-attól függ, hogy mennyire sürgős). Nekem mindig beválik:)
2012. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
én borotválom és nem pattogok ki, úgyhogy semmit nem csinálok utána.
2012. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szőrtelenítőkrémet használok :)
2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én babaolajjal bekenem előző este. Másnap reggel, majd mikor délután fele borotválok: lekenem babaolajjal

Rá kenek Gilette férfi borotvagélt jó vastagon

Nagyon jó minőségű Gilette /nem eldobható, 1x használatos/ női borotvával lekapom.

Semmit nem is kell rákenni, mert az olaj puhítani fogja. Ha netán mégsem, igazi aloe vera levelét le kell törni, belenyomni a körmöd, vagy felvágni és a benne levő zselés folyadékot jól belekenni. Először csípni fogja, de aztán megnyugtatja. A babaolajam BabyDreams~Körömvirág+kamillás. Nem drága, és valami isteni illata/hatása van. Nem lesz piros, nem pattog ki. Erre 2-3 év borotválás után jöttem rá...

2015. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!