Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik ez a haj? (kép)

Tetszik ez a haj? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ezt a hajat néztem ki magamnak már nagyon régen, ilyen álomhaj vagy mi, és kíváncsi vagyok hogy másoknak is tetszik-e. ( ígyis úgyis megcsináltatom, csak kíváncsi vagyok : D )

Mit gondolsz a színéről, alakjáról?

Szerinted menne sötét színű szemhez is?

Milyen lenne az első benyomásod egy ilyen hajú emberről? (najó ez már lehet hogy túlzás de azért próbáljatok meg válaszolni légyszíves : D)


Előre is köszönöm ! : D



#haj #frizura #frufru #szőkésvörös
2012. máj. 17. 15:59
 1/6 Normálisvagy? ***** válasza:

Nekem tetszik a szín is és a haj is! Ha nekem jól állna a frufru, akkor bizi én is ilyesmit csináltatnék..., szerintem bátran csináltasd meg! :)

Az meg, hogy mi a véleményem egy ilyen hajú emberről, egy kicsit valóban túlzás kérdés...:) De válaszolok is rá, nem haj alapján van valakiről véleményem, hanem tettei, cselekedetei, viselkedése alapján! :)

2012. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik, de persze nem minden fejformahoz, archoz illik.Menne sotet szinu szemhez is, de persze a szemoldokod ne legyen sotet! tul nagy lenne a kontraszt.A benyomasom a haj viselojerol egy vadoc, tunderi, bohem,szuzies mix lenne.Fogalmam sincs miert....

hosszukas archoz es sziv alakuhoz inkabb illik, kerek arcnal nem eroltetnem.A szin nagyon eredeti valasztas.Osszesegeben remek frizura.

2012. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi ! mentek a kezecskék !
2012. máj. 17. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, függ az arctól is, de mivel téged nem látlak, így a képről tudok csak véleményt alkotni, a csajnak jól áll, a fazonja se rossz, bár én nyárra nem biztos, hogy belevágnék egy frufruba, mert akkor kb 1,5 naponta már zsír a frufrum a homlokomról felszívott izzadság miatt.:)

A hossza amúgy nagyon jó, én is várom már, hogy ekkora legyen.

A szín számomra már elég vöröses kategória...vagy nagyon sok az arany árnyalat benne. Egy természetesebb színnel jobban bejönne.:)

2012. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik:) Én is ilyet akartam, csak kerek a fejem és nem áll jól a frufru. És a színe is jó.
2012. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik! Se a frizura,se a szin.
2012. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!