Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha az eddig világosbarnár...

Ciki ha az eddig világosbarnára festett hajamat csak úgy lenövesztem, mikor sötét a hajam?

Figyelt kérdés
Átfestettük már kétszer a fodrásszal sötétbarnára, de 1-2 hónap múlva ledobja a festék mivel alatta világosabb barna van. Fénybe ha rásüt a nap eléggé látszik a különbség, de elvileg rendes fénynél nem olyan észrevehető. Nagyon gáz lenöveszteni?

2012. máj. 17. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy gáz:) most divatos az ombre haj, csomó híresség mászkál így [link]
2012. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bennem szörnyen igénytelen hatást kelt,de ez az én véleményem..
2012. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, igen kb olyan mint a képeken :S nekem sem tetszik, de pár hajmosás és ledobja a festéket s világosbarna hajam. minden hónapban pedig nem festhetem be sajnos
2012. máj. 17. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még tetszik is így, ha nem túl éles az átmenet.
2012. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!