Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jok a termal vizes...

Mennyire jok a termal vizes sprayk? (avene, la roche posay, vichy)?

Figyelt kérdés
Tenyleg taplaljak a bort? Nem zsirositanak?

2012. máj. 18. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Vichym volt, semmit se csinált, kánikulában tudtam használni arcfrissítésre, ennyi. Szerencsére akciós volt.
2012. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Jaj, ilyen állatságokat ne vegyünk már be :D


Komolyan, valaki képes vízzel töltött spray-t venni? :D

2012. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Butcher: van, de ígérem többé nem fordul elő. Tényleg baromság, és ki tudja bizonyítani, hogy nem a csapból töltötték fel :D
2012. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kedves #2!

Igen, pl anyám is képes volt, neki meggyőződése, hogy jót tesz neki, én nem látok semmi változás, szerintem hülyeség az egész...

2012. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csokissüti002976 ***** válasza:
Nekünk is van. Én a hajamra fújom fésülés előtt. :D
2012. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagy legyek akkor egy kivétel. A kisfiamnak sebhorreas dermatitis van az arcán időnként. Először vörös foltok jelennek meg, majd terjednek, aztán pici pattanásszerű, pikkelyszerű dolgokká alakulnak. Rendkívül száraz tapintású, egyszóval nagyon csúnya, és viszket neki. Majdnem egy év orvoshoz járás, millió kencefice kipróbálása után az lett a végeredmény, hogy csak a steroidoktól múlt el. Ami elég komoly gyógyszer, és végül már attól sem. Egyszercsak az egyik patikában meglátták az arcát, és a gyógyszerész ajánlotta a La Roche Posay termálvizes sprayt, és a Kerium Ds krémet. Láss csodát, elmúlt tőle, és ha visszatér, akkor kordában tudom tartani, nem terjed úgy el, és egy-két hét alatt elmúlik.
2012. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tényleg jók és az ásványi anyag tartalmuk miatt nem sima vízről van szó hanem termál vízről.
2014. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!