Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti hajszínt a fodrász...

Eredeti hajszínt a fodrász vissza tudja hozni?

Figyelt kérdés

Sötétbarna az eredeti hajszínem, amit itthon ammóniamentes habfestékkel befestettem. Most ilyen aranybarna féle....


Szeretném visszakapni az eredetit, és azt mellíroztatni (vékony világos csíkokkal).


Lehetséges valahogy "lekaparni" a festet színt? Vagy újra kell festeni az egészet?


2012. máj. 19. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Max leszívatni tudnád a hajad, de nem ajánlom senkinek, egyszer én is kipróbáltam. (A fekete hajat szerettem volna leszedetni.) És nagyon roncsolta a hajamat, száraz lett, és nagyon töredezett. Várd meg míg lenő szerintem... Jobb ötletem nincs.
2012. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dehogy kéne leszívatni,itt világosabb barnát kell festeni sötétbarnára vissza!

A melírnál lehet szívatni fog de nem kell szerintem olyan erős és azzal még várnék,de kelljen a hajadnak ennyi kémiai reakciót egyszerre "átélnie". Szóval először akár otthon is,fesd vissza sötétbarnára,majd 4 hét múlva menj el fodrászhoz melíroztatni,úgy rendben van!

2012. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen festékkel festettél pontosan. Az aranybarna elég tág fogalom, ebből nem tudom, milyen színmélységű a hajad most.

Azt tudni kell, hogy a színleszedők megszabadítanak ugyan a mesterséges pigmentetktől, viszont a haj a festés során változik, így a kapott eredmény meleg-vöröses beütésű lesz. Ha éppen ezt akarod elkerülni, inkább menj fodrászhoz, melíroztass, és utána hamvas színezőt kérjél még az egészre.

2012. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!