Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen gyakran epilálj...

Lányok! Milyen gyakran epiláljátok a lábatokat? Nektek maradnak apró szúrós szőrszálak, vagy teljesen sima lesz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 5-7naponta.Sajnos tele vagyok szőrbenövéssel,amin segít a radírozás.Soha sem lesz teljesen sima,még ha 1 szőrszál sincs sajnos....Gyantától se...
2012. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hetente elég. olyankor már egy kicsi szőr van, de nem látszik, mert vékony és világos. de még 3 hetente is szétunom az agyamat, h epilálnom kell.
2012. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy héten 2x is le szoktam, nem egyszerre nőnek vissza a szőrszálak, mivel van, hogy csak letöri, és nem gyökerestől tépi ki. Szőrbenövéssel is küzdök, hiába van hámlasztófej az epilátoromhoz.:(
2012. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért borotválom a lábam, mert sose volt teljesen sima a lábam és olyan szinten irritált hogy majd megőrültem. Ez sem a legmegfelelőbb, de legalább 1 napig tök sima.
2012. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, én nagyon buta voltam. Elkezdtem epilálni a lábamat kb. 1,5 éve, aztán egyszer abbahagytam és visszatértem a borotvára. Pedig akkor már ritkult és szőkült egy kicsit a szőröm, de én buta újra borotválni kezdtem.

Most kezdtem megint epilálni a lábam. Sajnos alapból erősebb szőröm van, ezért az első epilálás a borotválás után megint kínszenvedés volt.

Általában 2 hétig sima a lábam, viszont nem egyszerre szoktam epilálni a lábamat. Amikor megnő a szőr leepilálom, de nem sikerül mindet, csak kb. a 90%-át én pedig már unom és csinálnám tovább a dolgom, ezért abbahagyom és másnap vagy 2 nap múlva, amikor van pár percem a maradék pár szál szőrt leepilálhatom. Éppenséggel le is borotválhatnám azt a pár szőrt, de szerintem jobb, ha csak epilálom. :)

2012. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de kb. két hetente epilálom, és utána még borotvával gyorsan végigmegyek rajta, mert a kiszedett szőrök helyén a bőrnek olyan reszelős érzete van.

28F

2012. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!