Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha műköröm modellkedek, kapok...

Ha műköröm modellkedek, kapok érte pénzt esetleg?

Figyelt kérdés

Nem ugye? Örüljek, hogy ingyé lesznek szép körmeim?

Nem kell letolni, csak érdekel:)



2012. máj. 21. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, h nem.
2012. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ritka az olyan aki ad, azok inkább olyanok akik nehezen találnak modellt, vagy nem találtak és kinjukban inkább fizetnek, erre a csoro lányok nagyon figyelnek, ott a diákmunka ha kell pénz elmehet dolgozni,

ne szegény tanuló leendő mükörmösön éljen aki kiad a tanfolyamok után sulyos ezreket, itt 5-6 számjegyre gondolok, és még ő fizessen azért a modellnek mert rajta tanul? szerinted nem pofátlanság pénzt kérni ? nem azt mondom hogy kérsz, vagy kértél volna, hanem azt hogy sok ilyen van sajnos,

én 24/F vagyok megsugom, szeretném ezt a szakmát hamarosan megtanulni, de egyenlőre a pénz szól közbe, lehet melegezni meg minden egyebet, ezt a szakmát nem kötelezik csak lányokra, mint a sminkest, fodrászi szakot stb,-t :)

2012. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

eszembe nem jutna pénzt kérni, de ami azt illeti modellkedni se igazán, mert műkarmokkal nem tudnék gitározni..és ha válsztani kell, inkább legyen "csúnya"

körmöm, de játszhassak..csak egyik barátnőm szeretne nagyon, és kíváncsi voltam

amúgy meg dolgozok 2 egyetemi szakom mellett, nyalván nem vagyok egy milliomos plázap.icsa, mégse lenen "pofám" pénzt érni

ígyis tök szar napom volt, örülök, hogy még itt is kapom az észt

2012. máj. 21. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:
nem is rád értettem, csak ugy általánosságban mondtam, hogy sok lány sajnos ilyen
2012. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2 oldalt tudok ajánlani, mukorom.hu és nails.hu forumja, itt van egy modell kerestetik, modellt keresek, topic itt tud nézelődni :)
2012. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gitárosok egy részének is van mükörme, pont olyan formáju mint a pengető, egy két emberen láttam már
2012. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
persze megértem, suli meg a munka is közbeszolhat egy ilyen döntésbe nah meg tudtommal lehet kérni a tanfolyamon a tanulotol, hogy a végén vegye le a körmöt :)
2012. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6számjegyű műkörmös tanfolyam???ember ébresztő!!! ne nevettesd már ki magad könyörgöm!!!
2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azt ugy értem, hofy összességben :D 100.000 felett is jár az ember
2012. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6 számjegyű igen. Nézz utána, és a saját szemeddel láthatod.
2012. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!