Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrászt keresek elsősorban...

Jó fodrászt keresek elsősorban Székesfehérváron, esetleg Budapesten, aki segít, hogy mi áll jól és nem tőlem várja, hogy mit csináljon a hajammal. Új frizurára vágyom, de az elmúlt hónapok próbálkozásai elég gyengék voltak. Merre induljak?

Figyelt kérdés

Voltam felkapott divatos szakembernél is, lakótelepi fodrásznál is, de valahogy nem az igazi. Volt ahol elémtettek frizuráskönyvet és amikor már a tizediket mutattam, hogy ilyesmit szeretnék, csak fintorgok, hogy hát, az nem lehet vagy lehetne, de ő nem tudja megcsinálni. Olyan nagyon kreatív szakemberrel is találkoztam, akitől majdnem sírva jöttem el.

Semmi extra vágyam nincs, csak nagyon göndör a hajam, ezért nem vagyok a legegyszerűbb eset.


2009. jún. 28. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:
fintorgok = fintorgott
2009. jún. 28. 13:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron pl Palotavároson van vagy 5-6 fodrász is.. Én a Sütő út 16 fele találhatót ajánlom. Egy beugró résznél van (a buszpályaudvarral szemben), a könyvkötő irodáktól balra. Mostanság nyílott mellette is egy, úgyhogy csak óvatosan. :)
2009. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Palotavárosban lakom én is, kettőnél voltam a közelmúltban a Bátkyn. Hát, őket nem javaslom senkinek:(
2009. jún. 28. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is székesfehérvári vagyok, sőt a Bátky-n lakom. Hol voltál fodrásznál? Bátkyn egy Csilla nevű lánynál? A fodrász kérdés engem is érdekel! Ha találtatok jó fodrászt Szfvárott, akkor írjátok meg itt, légyszí!

Egyébként nekem a Színvonal Stúdióban (Szfvár, Károly J u. 1.) szám alatt dolgozó Kranjecné Oláh Ildikót ajánlották, de még nem voltam nála!

2009. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hívták, csak úgy találomra bezuhantam. Hallgatnom kellett volna az első megérzésemre és amikor mondta, hogy ilyen göndör hajjal lehetetlen dolgozni, akkor el kellett volna köszönni. Azért nem vagyok néger, szóval nem lehetetlen feladat, csak kicsit meg kellett volna erőltetnie magát.
2009. jún. 28. 15:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesten sincs senkinek jó ötlete, bevált fodrásza?
2009. jún. 28. 16:06
 7/7 anonim válasza:
Márkus Mária, 06303480648 a telefonszáma, és egy, a vadászkürt melletti kisebb utcában dolgozik, ami kozmetika szalon is. én ugyan nem vagyok csaj, de nagyon sok csaj haját vágja, és nagyon sok kitüntetése is van, midnenféle fodrászversenyekről. Jófej is, és ha azt mondod neki hogy rádbízom, sztem biztos csinál egy jó hajat!
2010. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!