Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell csinálni egy szoláriu...

Mit kell csinálni egy szoláriumban?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni szoláriumba, de nem tudom mit kell csinálni. Leírná valaki mi ennek a folyamata? (állóba mennék)egyáltalán csupaszon kell beállnom oda?
2012. máj. 21. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
hogy érted hogy mit kell csinálni???? ez milyen bugyuta kérdés már?:D
2012. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, lesz valamilyen kis öltözőfülke, ott levetkőzöl amennyire te gondolod. Én bugyit magamon szoktam hagyni, viszont ha feszélyez esetleg a melltartó hiánya, akkor menj abban a bikinidben amit amúgy is hordasz és nem lesz gáz, ha rádbarnul a nyoma. Tehát levetkőzöl, beállsz, kijössz és felöltözöl:D
2012. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Barnulni.
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
én még nem voltam,csak tippelni fogok.betipegsz,köszönsz a recepciós bábunak és mondod hogy jöttél szolcsimolcsizni.aztán gondolom onnantól kezdve beindul a bábu beszélője,hogy mennyibe kerül,melyik gépezetbe mehetsz meg ilyesmi...
2012. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Az ott dolgozó csajok segíteni fognak, kérj tanácsot, hány percet javasolnak. Mond el, hogy még soha nem voltál, megmutatják majd hogy működik a gép. Senki nem úgy születik :-) Van olyan, ahol te indítod bentről, van hogy kintről indítják.

Ha van rá lehetőséged, csokicsövesbe menj, mert ott hamarabb eléred a kívánt színt.

Szerintem menj meztelenül, mert úgy mindenhol egyenletesen barnulsz.

Hetente elég 2x járnod.

Használj védőszemüveget és ha van szolikrémed, akkor azt.Ha nincs és szeretnél, tudsz venni a szoliban is, abban is biztos szívesen segítenek majd.

Viszont naptejet ne kenj magadra!


Remélem segítettem :-)

2012. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Hali én pont most jöttem onnan most voltam életemben először :)

hát mikor bemész és mondod hogy szoliba jöttél akkor sztem tuti megkérdezik hogy voltál-e már, és akkor elmagyarázzák hogy mikor indul, stb.

Hát úgy van hogy bemész, levetkőzöl, először még nem muszáj sztem teljesen csupaszra, én rajtam is volt bugyi melltartó. és akkor elindul, ha akarod fölveszed a szemüveget de elég ha becsukod a szemed szerintem. és hát állsz :) általában fönt van két "kar", azt fogd meg.

Először sztem 3-5 percre menj.

Nekem azt mondta a nő hogy egy héten mehetek 2x is, de én legközelebb inkább fekvőbe megyek, mert az itt nálunk olcsóbb.

Pár tipp azért, hogy fogd össze a hajad, vedd ki a fülbevalót, gyűrűt, nyakláncot, és lehetőleg smink se legyen rajtad :) hát remélem tudtam segíteni. én most voltam először nagyon izgultam de igazából nincs mitől, nem nagy cucc :)

2012. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Mindenképpen mond a recepciós lánynak, hogy még soha nem szoliztál, úgyhogy kérnéd a segítségét, de azt tudod hogy állóba mennél. Ő tudni fogja, hogy melyik gépet ajánlja, hány percre, és hogy milyen krémet használj. Biztos megmutatja majd a gép működését is. Célszerű minden ruhadarabtól megszabadulni, mert ami rajtad marad, annak ott marad a nyoma. Remélem segítettem! :)

2012. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!