Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Ti hogy oldjatok meg...

Lanyok! Ti hogy oldjatok meg a hajfestest hosszu hajnal? Hany doboz eleg nektek?

Figyelt kérdés

En fodraszkellekeset haszanlok, ami nagy mennyiseg. 100 ml a festek meg talan 100 az oxi. Hajam hatul a melltartomig er..meg nem olyan hosszu, de nagyon sok. Viszont ez keves lassan ra. Sima drogeriasbol mar 4t kene vennem??://

Most valtok szokebol barnasba, es nem eleg csak a tovet, mint rebben.:/ Plane amig konnyen kikopik. Ti hogy vagytok vele?



2012. máj. 22. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem derékig ér és 3 bolti festékkel épphogy kijöttem, de nekem nem dús a hajam, csak hosszú :)

Szóval úgy döntöttem, hogy inkább nem festem :DDD

2012. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is ezt tervezem, ezért akarok barnára visszaállni...és gondoltam picit sötétebbre, mert mosásnál úgy is kopni fog, és lassan csak rááll az eredeti hajamra..:)

De iszonyat, szőkénél elég volt a tövét, itt meg megszenvedek vele..:(

És baromi drága ez a sok festék..:// Néha agyalok fodrásznál lehet olcsóbban megúsznám, mert annyit kever ki, amennyi kell, mert én tuti nem tudnám úgy kiszámolni, hogy pont elfogyjon, vagy ilyesmi, és mivel most vagyok hajszín váltós korszakomba, hajfestésenként változik az ízlésem színárnyalatba, így nem is szerencsés, ha marad esetleg...:D

Rémes..!!:D

Aki teheti SOSE fesse a haját, csak hasonlóra,mint a sajátja frissítésből, vagy max ha ősz...de ilyenkor még ne...kész szenvedés!:))

2012. máj. 22. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én kiszoktam jönni 1-ből pedig nagyon dús a hajam, és olyan hosszú mint a tied.:)
2012. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Loreal Casting-ot használok, hátul majdnem a fenekemig ér a hajam, ha előlre veszem, akkor a medencecsontomig. 3 dobozzal használok rá, eszméletlen dús hajam van, féltem, hogy a 4 doboz is kelleni fog rá, de szerencsére 3 elég. És mivel egy hónap alatt 2 centis lenövésem van havonta festetnem kell. Nagyon pénztárcabarát... :)
2012. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat nekem sajnos nem eleg a 200 ml festek erre a hajamra...:// a hosszu haj atka...:))
2012. máj. 22. 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem hátközépig érő hajam van, viszonylag dús is. Én is hajkellékesnél veszek festéket, oxit már eleve ilyen nagyobb kiszerelésben vettem, mert úgy lehet kicsit csalni, hogy egy picivel több oxit adsz a festékhez. Nekem másfél doboz kell a hajamra, de csak azért mert ügyes vagyok és ki tudom úgy hozni. A fodrász simán elpocsékol kettőt, ha én viszem a festéket. Ha a sajátját kell használnia, akkor egyet alig akar rákenni, s vizet ad hozzá, hogy több legyen. Mondanom sem kell, hogy utána rémes a hajam, hátul nem is éri festék, úgyhogy inkább magamnak festem be, a fodrász csak vágja ha nagyon akarja.
2012. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Egy tanács: utánfestéskor teljesen felesleges bekenni az összes hajat, elég csak a lenövésre. Csak az első festés kíván sok anyagot, utána fél doboznyi is elég kell legyen, ha ügyesen keni az ember, persze nem négy centis lenövésre.
2012. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es! Ez azért eléggé hajszín függő. Én pl sötétebbre festem a hajam, mint ami, ennélfogva gyorsan ki is kopik. Ha csak a tövére festeném elég bután néznék ki, hogy felül szép mahagóni színű, alul meg szökés barna.
2012. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*szőkés
2012. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet vele, hogy csak a lenövést kell kenni. Én írtam, hogy Loreal Castinggal kenem, ami egy tartós színező. Festéskor gyönyörű vöröses fénye van annak a színnek amivel én kenem, azonban mosások során ez a fény kopik, és egyszerű hamvas barnává válik. Ha csak a tövét kenné a hajamnak festéskor a fodrász, akkor a töve szinte világítana vörösen, a többi pedig unalmas barna lenne. Sajnos nem tehetem meg, hogy a havi 2 centis lenövést festetem csak.
2012. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!