Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leepiláltam a lábam, de most...

Leepiláltam a lábam, de most csúnya. Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés

Elkezdtem leepilálni de most tele vagyok piros pöttyökkel mint valami dalmata. Lekentem arcszesszel. (nem tudom jó ötlet volt-e) De mit tudok vele még csinálni? Mennyi idő alatt múlik el? Holnap randim lesz és nem akarok rövid gatyában ilyen lábbal mutatkozni. :/

Tippek?


2012. máj. 24. 10:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Van testápoló tejem, esetleg azzal bekenjem, hátha nyugtatja?
2012. máj. 24. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne kenj rá semmit! És az arcszeszt se kellett volna!

Helyedben lemosnám tiszta vízzel alaposan!

Utána csak hintőporral kend be!

Reggelre elmúlik! De ha reggel bekened valami irritálóval, akkor újra csak pöttyös lesz.

Semmi nélkül hamarabb megnyugszik a bőr!

2012. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt anno a lábam. Rájöttem, hogy nagyon érzékeny a bőröm, tele volt a lábam szörtüsző gyulladással. Elmentem bőrgyógyászhoz írt fel egy krémet és utána rendbe jött a lábam. Azóta borotválom. Hintőport ne tegyél a lábadra, eldugítja a pórusaidat és úgy fogsz járni, mint én. Legjobb, ha epilálás után jegeled. Aztán éjszakára kend be vizes alapú testápolóval pl: Baba. Ha a köv alkalomnál is ilyen lesz, ajánlom a borotvát, vagy a bőrgyógyászt.
2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányadszorra epiláltad a lábad. Nekem kb az első 10 alkalommal volt ilyen. Ekkor fájt is még. De utána megszoktam, és már nem is fáj (annyira) és tényleg csak az érzékenyebb részeken lesz már csak pöttyös.

Én azt tanácsolnám, h jéghideg vízzel zuhanyozd le, majd hagyd. Elmúlik egy-két óra múlva.

És amit itt tanácsoltak h borotva, óvva intelek tőle. Van amikor nekem sincs időm epilálni, és akkor borotválok, de az csak két-három napig jó, és ha most nem hozzuk fel indoknak a megerősödik/nem erősödik meg a szőr témát (mert ez még eléggé vitatott) akkor is sokkal drágább, és rövidebb ideig is tart.

Remélem tudtam segíteni:D Sok sikert a randihoz:D

2012. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azért ajánlottam a borotvát, hogy a későbbiekben sem bírná a lábad az epilátort, akkor ne csúnyítsa el, mert pl nekem van olyan szőrtüszőm, ami mai napig be van gyulladva és bármit csináltam vele nem lett jobb.
2012. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem, éppen ha nem kentem rá semmit csak rosszabb lett. És testápolóval bekentem és az megnyugtatta és lehűsítette.
2012. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden cucc nélkül pár óra alatt történik. Arcszesztől nem lesz baja, borotválkozás után is használják.
2013. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!