Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta zsírosodó haj oka?

Naponta zsírosodó haj oka?

Figyelt kérdés
2 naponta mososm meg a hajam mert annyira zsíros lesz már hogy nem tudok vele mit kezdeni , ettől elég ritkává is vált. Sotretet szedtem fél évig akkor beállt és nagyon szép erős lett vajon mitől tudnám visszaállítani?

2012. máj. 24. 17:41
 1/5 Nilmi válasza:
A sűrű hajmosás nem tesz jót a fejbőrnek és azzal védekezik,hogy zsírosoik. Ez egy ördögi kör. Minél többet mossa az ember a haját annál zsírosabb. Én azzal állítottam vissza a hajamat,h nem mostam meg egy hétig (megpróbáltam egy olyan hetet választani amikor lehetőleg nem mentem sehová és mivel a hajamról nem mostam le ezt a zsír réteget ezért a zsír termelés is visszaszorult. Ajánlom még azt is,h váltogasd a hajsamponod. Én a Baba-Csalán sampont tudom ajánlani.
2012. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom ajánlani hogy ne moss sűrűn hajat.
2012. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de annyira gyűlölöm bekötni nem érzem magam jól úgy . Ha meg csatak zsír úgy enm megyek leengedve utcára. Mjad kipróbálom hogy otthon maradok és ráhagyom hátha jobb lesz köszi:))
2012. máj. 24. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindennap mosom, mert estére bezsírosodik, lelapul, fénylik. Én már kipróbáltam az összes drogériás, márkás, természetes alapanyagú sampont. Csináltam házi kotyvalékokat, minden női portálon elolvastam az ötleteket, tippeket. Kb másfél hónapig bírtam, hogy 4 naponta mosok haja, de a hajmosás utána másnap már viszketett, égett a fejbőröm. Koszosnak és undorítónak éreztem. Ez a "ne moss hajat és majd megszokja a fejbőröd" módszer a lehető legrosszabb. Nekem ne mondja senki, hogy izzadni sem fog az ember akkor ha mossa meg a hónalját.

Nekem semmi nem vált be. Mindennap mosom, és szebb hajam van mint a többi festett, zsíros hajú lánynak...

2012. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is két naponta mosom, mert gyorsan zsírosodik. Most felfedeztem a herbária csalán sampont normál hajra..ettől akár 3 napig is kibírom mosás nélkül. Plusz megfigyeltem, hogy a tiszta levegőjű helyeken kevésbé zsírosodik a hajam (pl balatoni nyaralónkban), szóval a fejbőr irritáció is bejátszik a zsírosodásban.
2012. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!