Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszer festettem a szőke...

Egyszer festettem a szőke hajam aranyszőkére, colour b4 teljesen kimosná a festéket és a saját hajam lenne a végeredmény?

Figyelt kérdés
Nem tér el durván a lenövés, csak a festett haj aranyfényű, a sajátom meg kicsit világosabb szőke, hamvas. engem viszont zavar mert nem festem be a hajam máskor. Colour b4 után sem. Így szerintetek kimosná az egész festéket, ha csak egyetlen egyszer volt befestve?
2012. máj. 25. 16:24
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ha egyszer befested a hajad akkor az már soha az életben nem lesz olyan mint az előtte lévő.
2012. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A Colour b4-t épp erre találták ki. Teljesen ki fogja szedni a hajadból a festéket :) még a feketét is kiszedi, nemhogy a szőkét :P

egyébként youtube-on vannak fent róla videók, ha gondolod nézz meg egy kettőt :)

és állítólag nem is káros a hajra.

Én is a közeljövőben fogom kipróbálni :D ha kipróbáltad írd meg hogy mi lett belőle :P

2012. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én megcsináltam és rezesebb lett a színe mint volt... előtte sárgás szőke volt, most meg rezest hozott ki belőle :S összességében lehet h kicsit viágosabb lett, meglátjuk hogy szívja majd a nap. Hamvasítóval nem szeretnék bíbelődni.
2012. máj. 30. 20:29
 4/6 anonim válasza:

Képzeld én is megcsináltam :D

nekem majdnem fekete volt a hajam ( sötétbarna hajfesték) és rendesen kiszedte a saját hajszínemre ( világosbarna ). Nekem is van egy kis rezes beütése, de úgy tűnik hogy ez napról napra eltűnik belőle.

Azt hallottam hogy a kamillás sampon és a kamillateás hajöblítés szépen kiszőkíti a hajat. ha gondolod próbáld ki :)

2012. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! kipróbálom mindenképp! Olvastam, hogy mézzel is lehet szőkíteni mert hidrogén peroxid van benne. citrommal is csinálják, de szerintem azzal óvatosan kell bánni mert nagyon szárít. Amúgy szép színű a hajam és szerintem is fog kopni még! írj ha van vmi változás! :)
2012. máj. 31. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, azért lett rezesebb, mert ez nem a természetes hajszínedet kapod vissza a termékkel, hanem kimossa a hajfestéket. Jelentős a különbség. Az aranyszőke hajfesték mit csinált? Először kiszívta a hajad, majd a szőke festékkel tónusozta a színt. A szőkítés végleg megváltoztatja a hajad, azt nem lehet meg nem történtté tenni, de a tónusozó hajfestéket kiszedte. Ezért vöröses lett a végeredmény. Ez viszont le van írva a dobozra. Arra figyelj oda, hogy a meghatározott időtartamig ne kezdd el színezni/festeni a hajad, mert az oxidálótól megint elszíneződhet.
2012. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!