Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes mértékben ápolt tinilán...

Teljes mértékben ápolt tinilány vagyok és mégis minden napom úgy telik a suliban, hogy nem merem felemelni a kezem, nehogy meglássák, hogy izzadok, pedig minden nap használok dezót. Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés

És ami még fura, hogy ugyan ez van télen is, amikor fázom, közben is izzadok de mindig csak a hónaljam sehol máshol nem!? Amúgy anyával beszéltem erről és azt mondta , hogy neki is ugyan így van...szóval valami genetikai dolog lehet...

Fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék ezen változtatni de jó lenne!?...már minden dezodort kipróbáltem de nem segít..:/



2012. máj. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
El kéne menned endokrinológushoz.
2012. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! Nekem van egy barátnőm, aki ugyanilyen cipőben jár! Ne aggódj, teljesen normális! Különböző emberek vagyunk, más testi adottságokkal. Azt javaslom, használd továbbra is a dezodort, és vegyél pamut rucikat, amikben nem fogsz annyira izzadni! jön a nyár, esetleg ujjatlan felsőket vegyél fel. Ha anyud is ilyen akkor valszeg igen, genetikai.De ha múlik a kamaszkor, enyhülni fog.
2012. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok.

Szokták alájnalni a Solutio Antisudorica patikai oldatot (alumíniumos-alkoholos, nagyon káros, de elzárja a pórusokat és ezért nem izzadsz). Én is használtam. Egy darabig jó is volt, de aztán elmúlt a hatása.


14/L

2012. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem ez a kezemmel van:/
2012. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! nem csak te vagy így,de van megoldás!

patikában kérj SOLUTIO ANTISUDORICA ecsetelős izzadásgátlót. heti egyszer öntesz belőle egy kis vattapamacsra,megtörlöd a hónaljad fürdés után,és kellőképpen szárít,de úgy,hogy nem viszket. nekem nyár közepén még a legizzadósabb felsőimben sem látszik semmi. :)

nincs 400 ft,és elég nekem fél évig.


remélem tudtam segíteni! :)

2012. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a solutio antisudoricát javaslom, de fontos, hogy szőrtelenítés után ne használd, mert kipattoghasz és csíphet. Zuhanyzás után a száraz hónaljadra tegyél egy kicsit és hagy megszáradni.

Régebben én is nagyon izzadós voltam, kezdetben hetente 2x használtam, aztán fokozatosan áttértem a heti 1 használatra. Most már csak 1,5-2 hetente használom és így sincs semmi problémám.


A másik, amit még ki próbálhatsz. A múltkor olvastam az újságban, hogy a dezodort este, zuhanyzás után kell használni a száraz hónalja és megvárni, amíg beszívja. Így az éjszaka folyamán beszívja a bőr és sokkal kevésbé izzad majd az ember. Anyukám kb. 1,5 hete így csinálja, korábban kb. akkora folt volt a hónalján, mint maga a hónalja. Amióta este használja a dezodort, alig van egy 1 cm-s folt nap végén a pólóján.

Most én is ezt fogom kipróbálni.

17/L

2012. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ki fogom próbálni ezt a szert...de sok helyen olvasom,hogy mellrákot okozhat..ez igaz?
2012. máj. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!