Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! 1,5 óra múlva el kell...

SOS! 1,5 óra múlva el kell mennem! Pár napja megégettem az arcomat (hajgöndörítő, mi más), most esett le a heg, és egy hatalmas piros égési sérülés van a szemem alatt. Hogyan tüntessem el? Korrektort, púdert, alapozót, mindent ledob.

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a papírzacsi lenne a legjobb :P amúgy viccet félretéve! ez ellen nem lehet semmit tenni, max elviseled hogy így kell megjelenned. :(
2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sminkeld ki úgy magad, hogy gyönyörű legyél, és rád figyeljenek, ne a sebre.
2012. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.nak igaza van.. jó smink és máris elterelődik a sebről a figyelem
2012. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a varacska esett le róla, nem a heg! a heg az, ami alatta keletkezett. de ez még csak sebhelynek mondható. kend aloe vera géllel, az jó rá. mostanában én is olyan szerencsétlen voltam, hogy szinte minden nap megégettem magam valamivel. hajvasalóval az ujjam, melegszendvicssütővel szintén az ujjam....
2012. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!