Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából vörös? (. )

Barnából vörös? (. )

Figyelt kérdés

Most ilyen hajam van kb: [link] Nagyjából ilyen, de az enyém inkább sötétebb mint világosabb.


És ezzel szeretném befesteti: [link]


Még soha nem volt festve a hajam, ezért pár kérdésem lenne:

-leszivatás nélkül szeretném mindenképp. Így mennyire fogná be? Vagy valami kevésbé káros módszer?

-lenövés? Mert max 2x szeretném utánfesteni, tehát nem állandóra. Inkább majd csak nyárra, ősz egy részére esetleg.

Tehát amikor már nem festem be, akkor a lenövésnél nem lesz nagyon csúnya? Olyan igénytelen hatású?:S Vagy ez hogy van, ha valaki a természetes színét szeretné visszakapni? Vagy kikopik annyira, hogy ne legyen feltűnő?


Előre is köszi:D



2012. máj. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell leszivatni semmiképp sem,mert nem világosabb a vörös az eredetinél. Mondjuk én ammóniamentest ajánlanék,az nem károsítja a hajad...Évek óta a Casting Creme Gloss-t használom,abból is a fekete cseresznye árnyalatot,ami szép vörös...eredeti színem barna...Lenövés látszani fog,de csak akkor ,ha nagyon elüt az eredetitől a festett. Remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2012. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Ammóniamentesre én is gondoltam, csakhát ez volt a szín, ami a legjobban tetszett és readásul nem is drága. Esetleg valami nagyon hasonló színt tudnál linkelni más fajtásba, ami kevésbé roncsol?


"Lenövés látszani fog,de csak akkor ,ha nagyon elüt az eredetitől a festett" Nem attól félek, hogy látszani fog 2 festés között az az 1 centi, csak ha meguntam a festést (mert nem akarom állandóra), akkor mit csinálok:S

2012. máj. 26. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

ha meguntad az a legszebb, ha az eredetire visszafested.

[link]

itt nézegethetsz szineket

2012. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kb. hasonlót szerettem volna, hasonló hajból. Arra készülj fel, hogy nekem csak napon látszott, hogy vörös. Egyébként nem. Most sokkal világosabbra festettem és végre látszik... :)

Szóval ha nem teljesen ilyen színű, akkor ne keseredj el annyira! :)

2012. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!