Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas homlokhoz milyen haj...

Magas homlokhoz milyen haj lenne jó? Nemsokára megyek fodrászhoz.

Figyelt kérdés
Kb egy héte múlva vágatom le a hajam. Most jó hosszú,a derekamig ér. A hosszából egy centit sem akarok,csak szeretnék valami jó kis oldalfrufrut. Kicsit hosszúkás is a fejem,és keskeny,de azért nem vészes,nem lófej. Milyen lenne jó szerintetek?
2012. máj. 29. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha magas a homlokod mindenképp olyat ami valamilyen szinten eltakarja azt, ha nem is teljesen de mint pl. ennél a lánynál:


[link]

2012. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úúú ez nem annyira tetszik XD
2012. máj. 29. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is magas homlokom van, nekem már nagyon régóta frufrum van. Szögegyenes frufru, ami teljesen elfedi a homlokomat, nálam ez vált be.
2012. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már az is,de nem tetszik. Oldalfrufru kéne :)
2012. máj. 29. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is magas a homlokom, úgyhogy átérzem a problémádat.

Évekig volt sima egyenes frufrum, már nagyon utáltam, sok baj volt vele stb. Aztán váltottam olyan frufrura, hogy egész frufru volt, de kb. a 2/3-ánál volt elválasztva, és úgy volt fésülve + ritkítva volt. Egész jó volt, de meguntam, most oldalfrufrunak növesztem, most még kicsit gáz, de hát ilyen ez a frufru növesztés :D


Valami ilyesmi?

[link]

2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!