Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bevált hatásos mellfesz...

Milyen bevált hatásos mellfeszesítő krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem csüngő, lógó mellről van szó, csak ugyebár mint egy gyermekes anyuka, nekem is kissé veszített rugalmasságából a mellem.:) Nem nagyobb mellet szeretnék, hanem feszesebbet.

Köszi a véleményeket, tapasztalatokat.


2012. máj. 30. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Sunfleur mellméret növelő balzsamját (nyugi, nem lesz nagyobb) és az Aromax mellápoló olaját használom, reggel és este a krémet, délután az olajat. Nekem ez használt, látványosan feszesebb lett a mellem. Nem tudom, milyen idős a gyermeked, de ha még szoptatsz, akkor csak az olajat használd, mert úgy emlékszem, hogy a Sunfleurt terhesség és szoptatás idején nem ajánlott alkalmazni.
2012. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem már nem szoptatok, és nagyon szépen köszönöm a válaszod. Annyit még megírnál, hogy az olajat hol tudom beszerezni? Mert a krémet múltkorában láttam a Rossmnan-ba.
2012. máj. 31. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olajat is megtalálod a Rossmannban, kb 900 Ft-ért.
2012. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!