Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám szteroid kezelés...

Hogyan tudnám szteroid kezelés miatt kialakult óriási striáimat eltüntetni?

Figyelt kérdés
Idestova 4 éve kemoterápiát kaptam, ami mellé szteroidokat is nyomtak rendesen, de azt már nem közölték, hogy ezek teljesen tönkreteszik a bőröm:( már sok mindent kipróbáltam, de nagyon nem vált be eddig semmi. Tudom, hogy teljesen soha nem fognak elmúlni, de elvékonyodni és halványodni talán igen. Akinek volt már hasonló problémája, és sikerült vmilyen megoldást találni segítsen pls!:S
2009. jún. 30. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fogytam 23 kg-ot és nagyon sok helyen van striám. A szoláriumozás,önbírnítózás,napozás miatt nem látszik annyira. Tornázni kell, feszesítő testáploót használni( a legjobb az avonos skin so soft) illetve hideg-meleg váltózuhany(ez a narancsbőrre is nagyon jó)amit úgy kell,h először hideg zuhannyal lentről fokozatosan felfelé haladni,és közben finoman masszírozni,dörzsölni a bőrt,aztán meleggel ugyan ezt,kb 4x,5x ismétled minden nap. De a barátnőm most szült és neki van valami nagyon jó kréme,amivel már másnapra látszik minimálisan a változás,de elég borsos ára van. Megkérdezem tőle a termék nevét és árát és majd megírom:)
2009. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húú azt nagyon megköszönném:D
2009. aug. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!