Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Egyenes, nem áll sehogy, és pillantok alatt kirúgja magát.

Figyelt kérdés
Kb hát középig érő hajam van, az a bajom, hogy sosem áll sehogy...:S Ha elmegyek fodrászhoz, addig jó, amíg ő megcsinálja, utána elveszti a formáját az első mosásnál. Ha becsavarom, egy fél óra múlvára kirúgja magát. Így kb mindig simán összefogva hordom, de így meg unalmas. Mit csináljak vele, nincs valami jó ötletetek? Hajlakkozni nem nagyon szeretem, mert attól olyan természetellenes hatása van egész nap. Rövid volt már, most azt nem szeretnék.
2012. máj. 31. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Cserélj velem, én megőrülök, hogy kunkorodik össze-vissza, vasalás után is visszaugrik :(
2012. júl. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen össze-vissza álló hajam van, a súlyosbító tényező még az, hogy nekem se nem egyenes, se nem göndör, se nem hullámos, hanem ilyen idióta hányadék állapotú, tehát nagyon bénán néz ki. Én a következőket szoktam vele csinálni:


- Megmosom, behabozom, és egyenesítő kefével lefele fésülve megszárítom. Így nagyon szép sima, egyenletesen egyenes lesz, és nagyon fényes.


- Megmosom, behabozom, befonom két részbe lazán, majd lefekszem aludni, és reggelre nagyon szép laza hullámok vannak benne, és úgy is marad.

2012. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon?feature=watch itt rengeteg sok jó dolgot találsz h mit csinálj a hajaddal:)
2012. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!