Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell a fanszőrzetet...

Hogyan kell a fanszőrzetet leborotválni? (Férfi nemi szerv)

Figyelt kérdés
Hogyan kell a fanszőrzetet borotválni?Milyen borotvát ajánlotok hozzá?Melyik részen hogyan kell borotválni,és mire kell odafigyelni?Most kezdett el zavarni nemrég hogy már hosszú,de nem akarok tanácstalanul nekilátni.A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 1. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Elöszőr is megfogod a tököd hegyét és félresöpröd, mert útban lesz. Azután elkezded kaparni a beretvakészülékeddel a nemiszerv környékén és azonképpen a herék alatt. Ott az az erdős rész, ami később csak fokozódik. Egyre sötétebb lesz.

Olyan jó lenne írói vénával rendelkezni, hogy ezt szépen szavakba önteném. Költői hasonlatokkal stb. Mint egy elbeszélést. Bocsánat a sokszor helytelen megfogalmazásért. Ezen a kései órán ennyire tellett tőlem.


Cheers!

2012. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj hát a fenébe is már, hát csak tudod hogy kell borotválkozni, borotváltad már az arcszőrzeted vagy valamit nem? Na ugyanúgy kell, csak óvatosabban. Fogod bevizezed+borotvahab vagy szappan vagy amit akarsz, a farkaddal csinálsz valamit hogy ne legyen útba meg rendesen tudd borotválni amit kell, csak ne csússzon, meg a kezed se mert ha kicsúszik a kezedből akkor kellemetlen élményekben lehet részed. Felül könnyen lejön, csak ha ott erősebb a szőrzet akkor könnyen vérfürdő lehetséges szóval ne állítsd bele a borotvát. A zacskódnál óvatosan, és csinál vele valamit hogy egyenes legyen a bőrfelület. Mögötte meg nem nehéz feladat megoldod.

Kielégítő válasz?

2012. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó választ!Ebből azért többmindent megtudtam.Amugy még az arcomat nem borotváltam 14 vagyok,és még nem szorulok borotválkozásra.De akkor szerinted mivel mostmég hoszabba a szőr előbb vágjam le fölötte kisebbre ollóval vagy valamivel?És hogy a zacskón egyenes legyen a felület akko mondjuk hogyha kádban ülök ugy amugyis kiegyenesedik és ugy jó nem?Meg csak az lenne a kérdésem hogy milyen irányba borotváljam?Mert olvastam aztis hogy lehet olyan,hogy ilyen piros pöttyök lesznek ott,mert nem jó irányba borotválta esetleg.Elnézést a sok kérdésért,de előbb inkább tudni akarok valamit minthogy elvágjam a "farkam".Előre is köszönöm a választ!
2012. jún. 4. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod először visszavághatsz belőle felül, úgy könnyebb.

Az a kádas is egy megoldás amit írtál, ha nem érzed hogy fájna, meg könnyen tudod borotválni akkor jó.

Annyit tudok mondani, hogyha felül, a növéssel ellentétes irányba borotválod, akkor abból vérzés lesz (bár lehet csak nálam), szóval a növéssel azonos irányba(lefelé) kell. A többi részen mindegy.

Amúgy arra készülj fel, hogy így elsőre megvághatod magad. És azért is előre szólok, hogy amikor nő vissza, az viszketni fog. Próbálj jobb minőségű borotvát használni, hogy kevésbé sértsd fel a bőröd. Na én több instrukciót nem tudok adni, majd rájössz a többire magadtól.

2012. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat..Végre 1 ember aki normális válaszokkal halmoz:)Igy már menni fog minden:)
2012. jún. 5. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2012. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!