Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal 28 mosásos hajszínezőt...

Loreal 28 mosásos hajszínezőt hogyan tudnám a leghamarabb kimosni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja(kb 20 mosás) befestettük a hajamat (aminek alap színe középbarna) kékes-fekete Loreal 28 mosásos hajfestékkel. Állítólag 28 mosás után ki is jön teljesen. Kopik is, de nagyon csúnya ahogyan a fekete mögött kijön a barna szín:S Kétségbeesetten olvastam néhány kommentet itt-ott, hogy nem is fog kijönni teljesen. Még soha nem volt festve a hajam, nem is most akarom elkezdni(feketéről újra eredeti szín). Mivel tudnám nagyon hamar kiszedni? Esetleg ecetes víz vagy ilyesmire gondoltam. Valami, amivel a lehető leghamarabb kijön. Kérlek, segítsetek!

2012. jún. 3. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is koptattam,háromszor megmostam sima habfürdővel.Sokat kopott.

Aztán egy nap múlva megint.Egyébként a klóros vízben való ázás úszás nagyon koptatja!

2012. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A korpásodásra való samponok nagyon fakítják a festett hajat, van, hallottam, hogy ezzel is próbálkoztak már.
2012. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálkozom!:)
2012. jún. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!