Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvégápoló a legjobb?...

Melyik hajvégápoló a legjobb? Most AVON hajvégápolót használok, szeretem és jó az illata is. De van -e olyan hatásos mint pl a Glisskur vagy valamelyik márkás hajvégápoló olaj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Gliss kurr hol márkás?:D Avon se az!

Ha jó hajvégápolót akarsz akkor menj be egy fodrászkellékeshez ők majd ajánlanak!

Nekem ami bevált az a kallos tükörfény olaja,mert nem csak fényesít de puha lesz a hajam tőle mint fodrász után és ápol is a koncentrált olaj összetevői miatt! 1500 ft,mindennap használom és még mindig a 3negyede megvan pedig 1 hónapja vettem!

2012. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Infinity hajvégápoló szérum..én ezt ajánlom neked!! Imádommm..google kiadja
2012. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert a Kallos az márkás? :D

Nekem is az avonos van, mellette még 2 Gliss kur, az olajos és a Liquid Silk Gloss. Mind a 3-nak az alapja detto ugyanaz a szilikonszármazék (a legtöbb hajvégápolóba ezt rakják). Nagy különbség nincs köztük. Az avonos hígabb, ezért könnyebb eloszlatni, viszont hamarabb kifogy. Az olajos Gliss kurnak az illatát nem szeretem. Hatásra nagyjából egyforma a 3.

2012. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!