Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos, miteszeres...

Nagyon pattanásos, miteszeres az arcom. Valami könnyű, házipraktikát tudnátok írni? L/15

Figyelt kérdés
Már minden krémet,tini-tonikot kipróbáltam de semmi nem használ..Szeretnék valami könnyen elkészíthető házi praktikát arcbőr tisztításra,illetve pattanás eltüntetésre..Most lesz a ballagásom 2 hét múlva és nem szeretnék sebes,pattanásos arccal ballagni.. :(

2012. jún. 5. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt: [link]

Az én arcom sokkal szebb mióta natúr szappant használok, házi arclemosót és ilyen biopakolásokat.

2012. jún. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háziprakrika: Tojásfehérje+pár csepp citromlé... ezt kend fel majd 20 perc mulva mosd le!! Ez jó lesz a te bőrödnek!

Vagy langyos tej+ élesztő..ezt is kend fel és 20perc mulva lemosni.


De amit tudok még ajánlani: Duac gél(háziorvos is kiírja, ha nem mész bőrgyógyászhoz)..nekem ez nagyon-nagyon bevált, de nem szabad sokági használni, mert ez egy antibiotikumos krém! Tájékoztatóban benne van!!

Vagy még ezt tudom: ezt is használtam a Duac után Alksebor krém(nem kell hozzá recept)..ezt használhatod bármeddig..nekem ez is kordában tartott mindent!!!


De ugye neked 2hét mulva kell a megoldás: akkor a Duac gélt ajánlom!!!


22L kozmetikus

2012. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most ezt használom, szuperül beválik: 3dl vízben felforralsz kamillavirágot, citromfűlevelet meg egy kis kakukkfüvet, megvárod míg kihűl, aztán hozzáöntesz fél deci almaecetet. szerintem nagyon jó, hamar elmulasztotta a pattikat, pedig elég problémás a bőröm.
2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!