Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Még régebben befestettem a sötétszőke hajamat világosszőkére, de megbántam, mert elkezdett hullani és töredezni(amúgy is meglehetősen vékonyszálú és kevés a hajam:S), de most elkezdtem lenöveszteni, és már van vagy 10 centis lenövésem, ami nagyon csúnya. A fodrászom viszont azt mondta, hogy az egész hajamat be kell festeni az eredeti színére, de én ezt nem akarom, nagyon nem, mert jó sokáig nőtt le, és nem akarom, hogy kihulljon a hajam :( Meg aztán nekem eléggé érdekes az eredeti hajszínem, mert a fejtetőmön barna, alul pedig szinte teljesen szőke, szóval nem egyenletes. Levágni meg szintén nem akarom.... :( Mit javasoltok, mit tegyek? Tanácstalan vagyok :((

2012. jún. 5. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Ha eltelt 3 hónap az utolsó kémiai hajfestés óta, akkor használj Cassiát!
2012. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a Cassia? Mit kell tudni róla? Nem roncsolja a hajat?
2012. jún. 5. 11:46
 3/3 anonim válasza:

Nem, sőt, táplálja.

Cassia obováta.

Küldök róla leírást.

Én ugyan hennázom a hajam, de sok ismerősöm Cassiát használ, mert nem akarnak vöröses árnyalatot.

2012. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!