Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok, mit...

Göndör hajú lányok, mit használtok, hogy szép göndör legyen a hajatok?

Figyelt kérdés
Képet tudtok linkelni, mennyire göndör a hajatok? :) köszi

2012. jún. 5. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

én annyit szoktam csinálni, hogy megmosom és nem fésülöm ki amikor megszárad... kb olyan göndör a hajam, mint amilyen az első képen a lánynak

2012. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hű az szép! és simán megszárad ilyenre? nekem kicsit összegubancolódik, lehet hogy kéne rá valami krém, csak nem tudom melyik lenne a jó
2012. jún. 5. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nekem is olyasmi göndör, mint amilyen az első válaszonló linkjén van a csajszinak.


De hogy így is nézzen ki, az kész procedúra :)


Amúgy Dm-es Babylove babaolajjal (kevéssel) szoktam bekenni száradás után, igaz kicsit elnehezíti a hajam, és nem lesz olyan göndör, inkább erősen hullámos, de úgy is szép. Ha van rá lehetőségem (időm), hagyom magától megszáradni, ha nincs, akkor diffúzorral szárítom.


A hajhabot nem szereti a hajam, rosszabb lesz tőle, mint előtte volt.


Amúgy meg nagyon száraz, ami, ha nem kenek rá semmit, száll össze-vissza.


Nemrég olvastam, hogy van a Dm-ben BALEA-s sampon kimondottan göndör hajra, azt nagyon dicsérik. Tervezem, hogy veszek olyat. (csak előbb fogyjon el a mostani samponom.)


Minden más esetben, amikor nem hagyom "természetesen", akkor vagy vasalom, vagy valalóval göndörítem, illetve hullámosítom, vagy hajcsavaróval és olyan otthoni búrával szárítom be. A hajszárító és fésű/körkefe mutatvány nekem nem megy.

2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

én alapból nem vagyok egy hű de igényes ember, és amikor csak hagyom simán megszáradni a hajam, akkor persze nekem sem lesz mindig olyan, mint amilyennek elképzeltem, de ilyenkor néhol próbálok rajta igazítani, de semmiképp sem fésülöm ki... egyébként meg szokták dicsérni a hajam olyankor, van egy kis frufrum, azt meg hátra szoktam tűzni... hasonlóan néz ki a hajam ilyenkor: [link]

2012. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hűűű tökjó, nekem is tök így néz ki :P


második neked is köszi a hosszú választ!

2012. jún. 7. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen göndör: [link]


Megmosom , kifésülöm , hajhab , és magától megszárad. :)

2012. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hűűű utolsó ez nem semmi, ez nagyon nagyon göndör

gondolom sokan dícsérik!!:)

2012. jún. 7. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyen hajam van. És őszintén szóval, vagy teszek rá minimális hajhabot, vagy amikor már megszárítottam Taft hajzselé szerű valamit:) De az a módszerem, hogy lehajtom, megszárítom, és viszont látás:)
2012. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!