Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a leghatasosabb modszer...

Melyik a leghatasosabb modszer a bajusz eltavolitasara? (Lany vagyok)

Figyelt kérdés
Van egy par szal amelyek mindig szembeotlenek ahanyszortukorbe nezek...es ami a legcikibb..hat a baratomnak se tetszik:D Tehat,melyik modszerrel kene megszabadulnom tole(de azt se szeretnem hogy kesobb szurjon a bajuszom,ha mar kezd visszanoni).Legyszi segitsetek!!!:( Irjatok meg nektek hogyan megy es mit tapasztaltatok! 18/L
2012. jún. 6. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, de ha csak néhány szál, akkor szemöldökcsipesszel is megoldhatod!
2012. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Van barátod és eddig nem szedetted még ki?:D Amúgy az lenne a gáz, ha tetszene neki:D
2012. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van..de a bajuszom nem annyira veszes,azert nem is szedettem ki,mert feltem(felek)hogy olyan csunya durvan visszano :(
2012. jún. 6. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Gyanta. Az elején énis csipesszel szedtem, aztán legyantáztam és láttam h mennyivel több szőrszál jön le mint amikor csipesszel szedegettem. Gyors és nem is fáj annyira
2012. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne nagyon hallgass arra, aki gyantát ajánl... tapasztalatból mondom (és mert mozogtam ilyen helyeken). Csipesszel szedd, időigényes de nem teszi tönkre a szád szélét (a gyanta megnyújtja egy kicsit), az elején fáj egy picit, de minél többet csinálod, annál kevésbé fog fájni. Én például már nem is érzem:)
2012. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet kapni arcra és bikinivonalra való szőrtelenítő krémet. Felviszed a bajuszra, vársz vele 5-6 percet, a mellékelt gumicsík segítségével lehúzod. Utána arcot mosol, illetve én bepantennel szoktam bekenni, néhány perc múlva már nem is piros. 2-3 hétig semmi dolgod nincs vele.
2018. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!