Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanátok...

Milyen hajfestéket ajánlanátok, ami hasonló hajszínt eredményez, mint Karen Gillan hajszíne? (eredeti vörös).

Figyelt kérdés
Most festve volt a hajam, mahagóni vörösre, de ez nem egészen olyan, sokkal sötétebb, csak amikor kopik, esetleg akkor éri el azt az árnyalatot, de szeretném, ha már festés után olyasmi lenne. Sajnos ami jó lenne festék, azt már nem lehet kapni, szóval szeretnék tippeket. Köszönöm! :)
2012. jún. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ehhez mit szólsz?

2012. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam, de iszonyatosan csúnya színt adott a hajamnak és ráadásul a festék szaga is nagyon büdös. De köszi:).
2012. jún. 6. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesbe menj és kérd ki az eladó segítségét.

De nekem hasonló a hajam és avonos hajfestékkel festettem és a világos rézvörös árnyalattal.

próbáld ki hátha, 1500ft!

2012. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha természetes eredményt szeretnél, próbáld ki a hennát. Cosmioban jo minőségű port kaphatsz, vagy rendelhetsz is akár.kicsit ennek is kopik a színe, de teljesen természetes hatást ad, és nem roncsolja a hajad szerkezetét, ellenben puhává és fényessé teszi. Amire vigyázz, ha Emellett döntesz, hogy kémiai festés után 3hónap pihenőt hagyj a hajadnak,Mielőtt hennáznád, mert nem fér össze a kettő.
2014. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!