Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan kinek használt?...

Roaccutan kinek használt? Bòvebben lent.

Figyelt kérdés
3.hònapja szedem és használt is eddig,de napfényvédő használat mellett is kezdenek visszanöni a pattanások . mit csináljak?

2012. jún. 7. 00:41
 1/5 anonim válasza:
Én majd'10 éve kezdtem el szedni, előtte durván ki voltam mindig pattogva. Amíg szedtem, gyönyörű volt tőle a bőröm. Talán egy-kettő, ha kinőtt közbe. Viszont én akkoriban úgy hallottam, hogy betiltották... :O de amúgy napra meg nem szabad menni, mert foltos leszel, úgy emlékszem. Nem biztos, hogy jót tesz a napfény. Lehet emiatt jönnek a pattik. Kérdezd meg az orvost.
2012. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
külföldön sok országban már be van tiltva. óvatosan vele.
2012. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.roaccutan szedése közben nemszabad napra menni nagyon,énis mindig ősztől kora nyárig szedtem,és még pár hetet várnom is kellett.és még azt szeretném mondani,hogy egy orvos mondta nekem,hogy ez a gyógyszer nagyon káros a szervezetre.a májat tönkreteszi,és mondta nekem a nő ha sokáig szedtem volna felmerült volna hogy nemlehetett volna gyerekem.szóval 2évig szedtem,de soha többé nemszedném.én meggondolnám hogy szedem e.
2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Higyjétek el nem olyan káros aminek beálítják. Oké hogy nagyon kockázatos mellékhatásai is vannak de ritkák. Lehet hogy kockázatos de általában semmi bajod nem lesz tőle.
2012. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én láttam és hallotam már mellékhatást bőven. (kozmetikus vagyok)
2012. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!