Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készíthetnék házilag...

Hogyan készíthetnék házilag testradírt?

Figyelt kérdés

Száraz is részben a karom, plusz vannak rajta ilyen pattanások is..

Tuti érezte tegnap a barátnőm, mikor végig simította a karomat :S Hogyan tehetném újra selymessé a bőrömet?


2012. jún. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olívaolaj + cukor! néhányan lehet hogy fognak ajánlani sót krémbe vagy olajba keverve, de azt ne használj. kimarja a bőrt.
2012. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én kávé+tusfürdő párosítást szoktam használni, egy kis tálban összekeverem és már lehet is használni

de jó még a cukor+olívaolaj, cukor+olívaolaj+citromlé is

2012. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a cukor + víz + tusfürdő kombinációt preferálom. Nagyon jó sima, puha lesz tőle a bőröm. Zuhanyzás után bekenem testápolóval és tök jó bársonyos, puha lesz a bőröm. :D
2012. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cukor mézis hatásos :)
2012. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hercegnő77 válasza:
100%
szia! keverj ösze cukrot és tusfürdöt egy pohárba és anyi cukrot tegyél hogy jo sűrű legyen. legaláb 5 percig maszirozd az arcodat vele és mosd le bő langyos vizzel 1 alkalomtol szép és sima lesz a bőrőd. sok sikert :)
2012. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!