Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet hajvasaló nélkül...

Hogyan lehet hajvasaló nélkül egyenes hajat elérni? Ha nem lehet akkor hogy kell használni a hajvasalót?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni az egyenes hajat. De nincs hajvasalóm. tudok kérni de ha van módszer nélküle is, akkor lécci írjátok! Előre is köszönöm!
2012. jún. 7. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy beszárítani.
2012. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a Nivea Straight&easy sampon segithet,és próbált ugy száritani,hogy egyenes legyen.
2012. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy hajmosás után a törölközőszáraz hajamat tincsenként felcsatolom. Egy nagy fésűvel fésülöm a hajam, miközben a hajszárító hideg levegőjével szárítom a hajam. Folyamatosan fésülöm és kis tincsenként szárítom. Így nagyjából egyenes a hajam, mikor megszárad. :) Viszont elég sok, ezért sok ki hajgumival összeszoktam fogni. Mármint úgy, hogy vízszintesen leválasztok egy részt összefogom a hajgumival, fogok alatta egy tincset és összefogom az előző lófarokkal és így tovább. És így hagyom éjszakára a hajam. Így reggelre kicsit "összeesik" és nem olyan gáz a fejem. :D
2012. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem menny el vmi ismerősödhöz akinek van vasalója , próbáld ki
2012. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!