Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a barnító...

Tapasztalatok a barnító spray/ testápolókról?

Figyelt kérdés
Mennyire leszek sárgás? Egyáltalán mire számítsak?
2012. jún. 7. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én télen vettem, nem vált be. A Dove barnítós testápolóját használtam, de nem tetszett a színe+szerintem büdös is
2012. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sárgás lettél, vagy inkább narancssárga, vagy milyen? (bocsi, csak mindenre fel szeretnék készülni...)
2012. jún. 7. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
én már nem tudom milyet vettem lehettem 13 éves mikor vettem,eltelt 7 év azóta se mertem venni. Rémesen naracssárga lettem és hiába tartottam be mindent,foltos voltam!! És a lábam,azt hozzáteszem hogy nyáron. Szégyeltem,úgy néztem ki mint egy bőrbeteg és mire az lekopott....Nem mertem azóta sem!
2012. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nm lettem tőle narancsárga..mármint első nap bekentek, akkor nem nagyon látszott hogy barnultam aztán másodszor is akkor már látszott, de bekentem harmadnap is akkor szép barna lett a bőröm viszont negyedig nap már nem kentem akor már kezdett sárgulni , utána meg zuhanyzás/fürdést követően elkezdett kopni..úgynéztem ki mint egy bőrbeteg és végül babapopsitörlőkendővel kellett levakarnom az egész testemről -.-'...4 féle krémet próbáltam és mindegyik egy nagy kalap szar!! télen még csak csak...akkor talán eltudsz menni zuhanyozni úgy hogy ne kopjon ha nagyon ügyes vagy...na de télen meg ki akar midnenáron barna lenni?Nyáron lenne hasznos ez, fürdőruha szezon, rövidgatyók,topok,strand....de ugye ahogy bemész úszni utána kijösz megtörölközöl és azt veszed észre hogy kopik a bőröd -.-

Egyszer osztálykirándulás előtt bekentem magam még 12.-ben,mentünk strandolni...hát ne tudd meg.tiszta ciki volt...utána 2 órát azzal töltöttem hogy levakarjam magamról ezt a cuccot.

bocsi h sokat pofáztam de nagyon felbaxnak ezek a vackok !:/ SENKINEK SEM AJÁNLOM. akkor már inkább szoli...oké hogy drágább de legalább az eredmény nem kopik le ha strandra mész.

20L

2012. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
és mi a véleményetek erről az önbarnító kapszuláról. [link] régen én is próbáltam a barnító testápolót de tiszta sárga lettem tőle
2012. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!